خبر

 • تک بورد - هدف از فردا فروش کارت های پوکمون در فروشگاه ها را متوقف می کند

  هدف از فردا فروش کارت های پوکمون در فروشگاه ها را متوقف می کند
  30 روز و 21 ساعت قبل

  تارگت اعلام کرده است كه از فردا (جمعه ، 14 مه) دیگر كارت های پوكمون را نمی فروشد ، اقدامی كه به گفته وی "به دلیل احتیاط فراوان" هم برای كارگران فروشگاه و هم برای مهمانان ناشی می شود. همچنین فروش کارت های بازی MLB ، NFL و NBA را متوقف خواهد کرد.

  در چند ماه گذشته تقاضا برای کارت های Pokémon به شدت افزایش یافته است. قیمت های فروش مجدد به شدت افزایش یافته است ، ویدئوهای "افتتاح کارت" YouTube میلیون ها بازدید را به خود جلب کرده و خرده فروشان به محض موجودی کارت ها ، در حال فروش هستند. کمپانی Pokémon با عصبانیت سعی در چاپ کارت های بیشتری دارد تا رضایت طرفداران را جلب کند اما کم نتیجه.

  بنابراین ، حدس می زنم کارت های معاملات Pokémon ، MLB ، NFL و NBA دیگر در فروشگاه های Target فروخته نشوند از جمعه شروع می شود pic.twitter.com/pUzbQ9Esey

  - آلن جانسون (AAlanJohnson) 12 مه 2021

  تقاضای باورنکردنی مشکلاتی را فراتر از عدم امکان خرید محصول ایجاد می کند. در 7 ماه مه ، شخصی هنگام جنگ بر سر کارت های بازی در یک پارکینگ Target در بروکفیلد ، ویسکانسین ، اسلحه را کشید. "این برای بچه ها فقط یک نوع ناراحت کننده است. فقط یک نوع مضحک به نظر می رسد که بزرگسالان در پارکینگ در مورد کارت های تجاری با هم درگیر شده اند. ”یک خریدار که در زمان حادثه در Target بود ، گفت:

  جعبه های غلات در فروشگاه ها برای دریافت کارت های Pokémon ، مردم به خرید انبوه غذاهای McDonald's می پرداختند تا دستشان را به مجموعه های کلکسیونی برسانند. در ژاپن ، یک جوان 28 ساله پس از بالا رفتن از یک ساختمان شش طبقه با استفاده از طناب برای سرقت کارت های پوکمون به ارزش 9000 دلار دستگیر شد.

  وضعیت از کنترل خارج شد به طوری که Target شروع به محدود کردن تعداد کارتهایی که مشتریان می توانند به سه و سپس یک کارت خریداری کنند. همچنین تهدید کرد که یک شب پلیس را به کسانی دعوت می کند که در بیرون فروشگاه ها اردو زده اند. اکنون ، تصمیم گرفته شده است که آنها را از قفسه ها خارج کند.

  تارگت به Bleeding Cool گفت: "امنیت مهمانان و تیم ما اولویت اصلی ماست." "به دلیل احتیاط فراوان ، ما تصمیم گرفتیم فروش کارت های تجارت MLB ، NFL ، NBA و Pokémon را به طور موقت در 14 ماه مه به حالت تعلیق درآوریم. مهمانان می توانند به خرید آنلاین این کارت ها در Target.com ادامه دهند."

  برخی Walfart ها فروش #PokemonTCG را ممنوع می کنند. من فکر نمی کنم تا زمانی که Pokemon بتواند تولید چاپ طبیعی (یا افزایش یافته) را از سر بگیرد ، مشکل جرم گیری برطرف خواهد شد. ما در سال گذشته مشکل تولید را بررسی کردیم: در اجرای این سیاست تنها نیست. همچنین گزارش هایی مبنی بر برداشتن کارت های معاملاتی از فروشگاه های والمارت از طبقات مغازه ها به دلیل "رفتار نامناسب مشتری و افزایش تقاضا" گزارش شده است.

  اعتبار تصویر: ZikG

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری