خبر

 • تک بورد - نیویورک به دنبال ممنوعیت رمزنگاری برای مطالعه تأثیرات زیست محیطی است

  نیویورک به دنبال ممنوعیت رمزنگاری برای مطالعه تأثیرات زیست محیطی است
  10 روز و 16 ساعت قبل

  رو به جلو: هرچه ارزش ارزهای رمزنگاری شده مختلف افزایش می یابد ، بررسی دقیق ردپای گسترده انرژی مرتبط با استخراج نیز افزایش می یابد. نیویورک به عنوان اولین ایالتی که به دنبال ارزیابی تاثیری است که رمزنگاری بر محیط زیست دارد و اینکه چه پیامدها یا تهدیدهایی ممکن است برای سیاست انرژی محلی و جهانی داشته باشد ، ظاهر شده است.

  لایحه جدیدی با هدف ارز رمزنگاری شده از طریق مجلس سنا در نیویورک راه می یابد ، و لایحه ای است که بدون شک بسیاری از پرها را بهم می ریزد. بیل S6486 به دنبال ایجاد سه سال توقف یا مکث در استخراج ارزهای رمزنگاری شده در ایالت نیویورک است.

  همچنین بخوانید: رمزنگاری چیست؟

  در متن فعلی ، این لایحه "قانونی برای ایجاد یک مهلت قانونی برای فعالیت در مراکز استخراج ارزهای رمزپایه" ؛ و پیش بینی لغو این مقررات پس از انقضا آن. " توقف سه ساله احتمالاً به نیویورک فرصت کافی برای بررسی عواقب ناشی از رمزنگاری بر محیط زیست را می دهد.

  ماه گذشته ، ما در مورد تهدیدهای استخراج بیت کوین برای اهداف انرژی پاک نیویورک گزارش دادیم .https://t.co/nGTqsVTu1O امروز سناتورهایRachelMayNY وkevinparkernyc لایحه ای را برای توقف فعالیت مراکز استخراج ارزهای رمزپایه ارائه کردند: https://t.co/LkBZXNEzzD

  - تمرکز نیویورک (nysfocus @) ) 4 مه 2021

  این لایحه مشخص نمی کند که "مرکز استخراج ارزهای رمزپایه" چیست. اگرچه فرض می شود که شامل هرگونه عملیات تجاری نیز باشد ، اما کمتر مشخص است که چنین لایحه ای چه تأثیری روی افراد معمولی استخراج از طریق ماشین های شخصی خود خواهد داشت. برای تمام عملیات استخراج ارز رمزنگاری شده در این ایالت آغاز می شود ، و 120 روز مورد اظهار نظر عمومی قرار می گیرد. علاوه بر این ، وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست نیویورک حداقل یک جلسه دادرسی عمومی در هر منطقه از نیویورک برگزار می کند.

  باز هم ، با فرض تصویب لایحه ، هر استخراج ارز رمزنگاری شده در آینده منوط به این خواهد بود که نیویورک متوجه شود که این اهداف انتشار گازهای گلخانه ای ایالتی را که در قانون رهبری آب و هوا و حمایت از جامعه در سال 2019 تعریف شده است ، به خطر نمی اندازد. مرحله بعدی تقویم رای گیری است.

  اعتبار تصویر: Kan_chana

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری