خبر

 • تک بورد - نینتندو و استارلایت شروع به راه اندازی ایستگاه های سوئیچ به بیمارستان های ایالات متحده می کنند

  نینتندو و استارلایت شروع به راه اندازی ایستگاه های سوئیچ به بیمارستان های ایالات متحده می کنند
  14 روز و 16 ساعت قبل

  چرا مهم است: سال 2020 ، بدون سایه تردید ، افتضاح بوده است ، بنابراین همه ما می توانیم از برخی اخبار خوب قدردانی کنیم. نینتندو و بنیاد کودکان Starlight با اعلام آخرین ایستگاه های بازی خود در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در سراسر کشور موظف شده اند.

  نینتندو آمریکا بیش از 28 سال است که با بنیاد کودکان Starlight کار می کند. این مشارکت با ایجاد ساعاتی سرگرمی و حواس پرتی از طریق انجام بازی های نینتندو ، ایجاد شادی برای کودکانی است که به شدت بیمار هستند.

  این مشارکت 7،200 ایستگاه بازی حاوی کنسول را از سال ها پیش ارائه کرده است ، از جمله SNES ، Nintendo 64 ، Nintendo GameCube ، Wii و Wii U. بیش از 800 مکان این سیستم ها را دریافت کرده و به 11.6 میلیون کودک نیازمند رسیده است.

  https://techbord.com نینتندو و استارلایت شروع به راه اندازی ایستگاههای سوئیچ به بیمارستانهای ایالات متحده می کنند

  نینتندو و استارلایت سال گذشته آخرین ایستگاه بازی خود را اعلام کردند ، یکی بر اساس ترکیبی سوئیچ. این در چهار طرح وجود دارد - Mario، Princess Peach، Yoshi، and Donkey Kong - و به راحتی تمیز و ضد عفونی می شود ، این یک ویژگی اساسی در زمان Covid-19 است.

  Starlight Nintendo Switch Gaming station نیز از یک مانیتور برخوردار است و بر روی یک پایه چرخدار سوار شده و امکان چرخش آن را بین تخت ها و اطراف بیمارستان ها فراهم می کند. این بازی با 25 بازی از قبل بارگیری شده از جمله The Legend of Zelda: Breath of the Wild ، Super Mario Maker 2 ، Super Mario Party ، Pokémon: Let 's Go Pikachu ، Super Mario Odyssey ، Stardew Valley ، Cuphead و Minecraft همراه است.

  "جولی هرتزوگ ، CCLS ، ناظر زندگی کودک در بیمارستان کودکان Mary Mary در تاکوما ، گفت:" ایستگاه های بازی مهمترین ابزارهای حواس پرتی هستند که محیط مراقبت های بهداشتی را عادی می کنند و به بچه ها در تجربه های دشوار کمک می کنند. " ، واشنگتن. "آنها گزینه هایی را برای بچه ها فراهم می کنند ، به آنها انگیزه می دهند و به آنها این فرصت را می دهند تا در صورت نیاز بیشتر سرگرم شوند. "

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری