خبر

 • تک بورد - نینتندو از مالک فروشگاه ROM شکایت دارد که آنها شکایت خود را از پرداخت 50 دلار شکایت کرده اند

  نینتندو از مالک فروشگاه ROM شکایت دارد که آنها شکایت خود را از پرداخت 50 دلار شکایت کرده اند
  29 روز و 21 ساعت قبل

  TL؛ DR: نینتندو پس از پیروزی در یک نبرد حقوقی طولانی علیه متیو استورمن در ماه مه ، به دنبال صدور قرار دائمی علیه سایت خود ، RomUniverse است ، زیرا آنها معتقدند که عدم پرداخت 50 دلار اول بدهی 2.1 میلیون دلاری وی نشانگر بی اعتنایی وی به قانون است .

  در سال 2019 ، نینتندو از استورمن به عنوان مالک RomUniverse شکایت کرد ، سایتی که به گفته آنها توزیع غیرقانونی بازی های نینتندو با حق چاپ است. استورمن ترجیح داد نماینده خودش باشد. دادگاه فدرال کالیفرنیا در نهایت برای هر 49 بازی موجود در سایت و 400،000 دلار بیشتر خسارت به مارک تجاری به نینتندو 35000 دلار اعطا کرد.

  به گفته خودش ، در زمان اخراج ، تنها منبع درآمد استورمن "بیکاری و تمبرهای غذایی. " قبل از بسته شدن به عنوان توافق با نینتندو در سال گذشته ، RomUniverse حدود 800 دلار در هر ماه درآمد داشت.

  نینتندو قبلاً خواستار صدور حکم قانونی برای عملکرد استورمن در RomUniverse بوده است ، که مانع از راه اندازی مجدد سایت او می شود. اما درخواست آنها رد شد زیرا آنها نتوانستند نشان دهند که سایت به آنها خسارت جبران ناپذیری وارد کرده است که این یک شرط قانونی است و از قبل آفلاین بود.

  با این حال وکلای نینتندو در تلفن اخیر ادعا می کنند با استورمن تماس بگیرید ، او امکان راه اندازی مجدد سایت را به نوعی از طریق قانونی انکار نکرد. وکلای نینتندو استدلال می کنند که از آنجا که وی پرداخت 50 دلار برای بدهی 2.1 میلیون دلاری خود را انجام نداده است ، تهدید به عواقب مالی بیشتر ممکن است باعث نقض بیشتر حق نقض حق نسخه برداری نشود.

  "این عدم موفقیت حتی در حد 50 دلار است. / ماه پرداخت ، مبلغی که وی پیشنهاد و موافقت کرده است ، نشان می دهد که نینتندو در قانون تخلف گذشته یا آینده متهم را ندارد و بر لزوم قرار موقت قانونی تأکید می کند. "وکلای نینتندو می نویسند.

  استورمن برای پرداخت بدهی 2.115 میلیون دلاری خود با نرخ 50 دلار در ماه كه دادگاه تعیین كرده است ، به استورمن 3،525 سال زمان نیاز دارد.

  اعتبار تصویر: كلاودیو لوئیز كاسترو

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری