techbord.com نینتندو از ستاره محبوب TikTok / Twitch شکایت کرد

چه اتفاقی افتاده؟ تعداد کمی از شرکت ها کاملاً مانند Nintendo از IP های خود محافظت می کنند. غول بازی ژاپنی در گذشته پرونده های حقوقی زیادی را برای نقض حق نسخه برداری آغاز کرده است ، اما این اولین پرونده علیه یک ستاره TikTok / پخش کننده Twitch / صنعت سرگرمی بزرگسالان است.

Pokeprincxss با داشتن 1.9 میلیون دنبال کننده در TikTok و بیش از 50،000 دنبال کننده در Twitch ، حضور گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارد. نام و خال کوبی های متعدد موجودات گواهی بر عشق او به پوکمون است. از طرف دیگر ، نینتندو طرفدار آن نیست. دو ماه پیش ، او ایمیلی از LegalZoom - شرکتی که در آن نام تجاری خود را ثبت کرده بود - دریافت کرد و نشان داد که نینتندو نامه توقف و انصراف را صادر کرده است.

نینتندو احتمالاً به شباهت علامت تجاری Pokeprincxss با نام Pokémon اعتراض کرد و این واقعیت که او بر اساس شخصیت آنلاین خود دارای تصاویر فروشنده حقوقی طولانی مدت کالا می فروشد.

همانطور که توسط Game Rant گزارش شده است ، Pokeprincxss تصور کرد که استفاده از تخیل پوکمون تحت تقلید قرار می گیرد و به عنوان استفاده عادلانه طبقه بندی می شود. او خاطرنشان كرد كه ساير پخش كنندگان از واژه "پوكي" در نام خود استفاده مي كنند و با تهديد قانوني روبرو نشده اند ، در حالي كه مردم تمام وقت هنر طرفدار پوكمون را مي فروشند. در صنعت سرگرمی بزرگسالان و حساب محبوب OnlyFans. در حالی که این شرکت مانند گذشته کاملاً دوستانه خانوادگی نبوده است - ظاهراً شبیه ساز بحث برانگیز قتل نفرت به سوییچ می آید - اما نمی خواهد با ارتباط با پخش جریانی ارتباط برقرار کند.

در نتیجه از این نامه ، Pokeprincxss مجبور شده است تمام پولی را که از فروش کالا بدست آورده به نینتندو پرداخت کند و نام خود را به digitalprincxss تغییر دهد.

ما قبلاً می دانیم که نینتندو پس از هر کسی یک ماریو لوله کش (به طور تصویری) ارسال خواهد کرد که جرات استفاده از یکی از خصوصیات فکری آن را بدون اجازه دارد. این برنامه قبلاً برنامه های ماریو 64 ، چندین سایت ROM ، یک کانال YouTube را در حال بارگذاری موسیقی متن بازی های خود ، یک درگاه PC Super Mario 64 ساخته شده توسط طرفداران و بسیاری موارد دیگر هدف قرار داده است.

نینتندو از ستاره محبوب TikTok / Twitch شکایت کرد
tech-culture/نینتندو-از-ستاره-محبوب-tiktok-twitch-شکایت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.