خبر

 • تک بورد - نیروی انتظامی اوکراین یک رمزنگاری 3،800 PS4 را تعطیل کرد

  نیروی انتظامی اوکراین یک رمزنگاری 3،800 PS4 را تعطیل کرد
  18 روز و 13 ساعت قبل

  WTF ؟! روز پنجشنبه سرویس امنیتی اوکراین (SSU) گزارش داد که آنها یک عملیات رمزنگاری را در شهر وینیتسیا متوقف کرده اند ، و بیش از 500 پردازنده گرافیکی و 50 پردازنده - و یک دسته از پلی استیشن 4 را توقیف کردند. کنسول های ساخته شده بر اساس فناوری مربوط به دوران 2013 ممکن است در استخراج از کارایی خوبی برخوردار نباشند ، اما در صورت داشتن 3800 مورد از آنها نیازی به استفاده از آنها نیست.

  اگرچه بازار GPU در حال بهبود است و ممکن است ASIC های اختصاصی در راه کاهش تقاضا باشند ، به نظر می رسد که یک گروه از استخراج کنندگان ارز رمزنگاری شده به سخت افزار کنسول آخرین نسل روی آورده اند تا کارها را انجام دهید.

  از عکس های ارائه شده توسط SSU ، به نظر می رسد که این کنسول ها از انواع PS4 Slim هستند ، تازه سازی کنسول اصلی در سال 2016 از سه سال قبل. بیشتر برای بازیهای جدید منسوخ شده است ، اصلاً تعجب آور نیست که خیلی راحت می توان بسیاری از آنها را تهیه کرد.

  هنوز هم ، در حالی که PS4 Slim به لطف کوچک شدن گره ، کارآمدتر از PS4 پایه بود در APU ، سریعتر نیست. دشوار است تخمین بزنید چه عملکردی می توانید در یک هیئت منصفه کنسول داشته باشید تا ارز رمزنگاری شده را بدست آورید ، اما GPU در PS4 Pro مشتق کمتری از سیلیکون در AMD \ 's RX 480 است - و RX 580 ، تازه سازی کارت با سرعت بالاتر ، RX 580 ، توسط سخت افزار Tom یافت شد که این روزها کارت بسیار ناکارآمدی برای استخراج Ethereum است ، حتی هنگام تنظیم.

  https://techbord.com نیروی انتظامی اوکراین رمزنگاری 3800 PS4 را خاموش کرد

  از طرف دیگر ، استخراج Ethereum اغلب بیشتر از عملکرد محاسباتی به پهنای باند حافظه وابسته است و در آنجا پایه های PS4 و Slim با 8 گیگابایت GDDR5 مشترک 176 گیگابایت بر ثانیه را مدیریت می کنند. این کمتر از 217.6 گیگابایت بر ثانیه از مدل Pro و 256 گیگابایت در ثانیه از نسخه های رومیزی آنها است ، اما نه به اندازه عقب مانده از سایر معیارها مانند TFLOPS که اغلب در بحث های مربوط به کنسول ذکر می شود.

  در هر صورت ، تقریباً قطعی است که ماینرها از PS4 برای قیمت گذاری و در دسترس بودن به جای سرعت و کارایی ، به ویژه با توجه به تعداد زیاد کنسول های مورد استفاده ، استفاده می کنند. بعلاوه ، مانند برخی از عملیات استخراج قبلاً متلاشی شده ، آنها در حال سرقت برق از شبکه برق وینیتسیا بودند ، بنابراین بعید به نظر می رسید که مصرف برق نگران کننده باشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری