خبر

 • تک بورد - نگاهی به Tenet در Game Boy Advance بیندازید

  نگاهی به Tenet در Game Boy Advance بیندازید
  14 روز و 15 ساعت قبل

  WTF ؟! کارگردان کریستوفر نولان در مورد اکران تنت در سال گذشته در سینما ابراز خوشحالی کرد و فضیلت های تجربه فیلم را در صفحه نمایش بزرگ جلوه داد. بنابراین بعید است که او از ورود آن به Game Boy Advance قدردانی کند.

  باب ولف ، مدیر کانال YouTube Wulff Den ، موفق شد دو ساعت و 30 دقیقه زمان اجرای Tenet را به پنج کارتریج Game Boy Advance منتقل کند. وی اذعان می کند که این پروژه به رغم ابتلا به کار گرفته شده است و "این احتمالاً" بدترین راه برای تماشای فیلم "است. برای نگه داشتن همه آن کارتریج مورد نیاز بود. وی توضیح داد: "30 دقیقه حداکثر زمانی است که می توانید برای یک ویدیوی Game Boy Advance Video [کارتریج] داشته باشید و هنوز هم آن را تا حدی در حالت تماشای فیلم نگه دارید." /

  /2445-1.jpg "alt = " https://techbord.com به Tenet در Game Boy Advance نگاهی بیندازید ">

  برای تماشای Tenet اشکالات زیادی وجود دارد" برای اولین بار ، باید آن را با وضوح 192 128 128 فشرده می کرد ، که حتی کمتر از صفحه نمایش 240 160 160 GBA است. بیت ریت آن نیز 8 کیلوبایت بر ثانیه است ، فقط با شش فریم در ثانیه اجرا می شود و نرم افزار Wulff با استفاده از آن سرعت فیلم را با یک سوم افزایش می دهد.

  نولان گفت که تصویر و صدا از تنت است واقعاً باید از تماشای آن در سینماها در صفحه نمایش بزرگ لذت برد. " دوباره ، با پایان دادن به رابطه ای که در سال 2002 و هنگام کارگردانی بی خوابی آغاز شد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری