خبر

 • تک بورد - نقاشی 'The Night Watch' رامبراند به لطف هوش مصنوعی به اندازه اصلی خود بازگردانده شده است

  نقاشی 'The Night Watch' رامبراند به لطف هوش مصنوعی به اندازه اصلی خود بازگردانده شده است
  10 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ دیده بان شب ، نقاشی سال 1642 ساخته شده توسط هنرمند هلندی رامبراند ون ریژن که بیش از 300 سال پیش برش داده شده بود ، با قدرت هوش مصنوعی به شکوه سابق خود بازگردانده شد. با بازآفرینی قطعات برش خورده ، Amsterdam’s Rijksmuseum توانست قطعه را دوباره به صورت کامل بازسازی کند.

  ما انواع کاربردهای هوش مصنوعی را مشاهده کرده ایم ، از بهبود کیفیت تصویر تماس ویدیویی گرفته تا ایجاد عکس از doodles. با این حال ، بازگرداندن یک نقاشی اصلاح شده به حالت اولیه چیزی است که ما هنوز آن را مشاهده نکرده ایم. این کار تا جایی است که Rijksmuseum آمستردام تصمیم گرفت این کار را با "دیده بان شب " از رامبراند انجام دهد. یک دیوار کوچکتر بعد از انتقال آنها از خانه باشگاه شبه نظامیان به تالار شهر. تاکنون هیچ کس نمی داند چه بر سر قطعات بریده شده آمده است.

  بازسازی فقط به دلیل کپی کوچکتر که توسط گریت لوندنس نقاشی شده امکان پذیر بود. به مدت بیش از دو سال ، تیم پروژه Operation Night Watch بیش از 528 نوردهی دیجیتال انجام دادند تا یک عکس دقیق و دقیق ایجاد کنند تا مدل هوش مصنوعی بتواند سبک رامبراند را بیاموزد و سپس برای ایجاد قسمت های از دست رفته آن را کپی کند.

  https://techbord.com نقاشی رامبراند '' The Night Watch '' به اندازه اصلی خود برگردانده شد با تشکر از هوش مصنوعی

  اکنون بازسازی شده است ، این نقاشی در گالری افتخار در موزه Rijksmuseum آمستردام به نمایش گذاشته می شود ، جایی که بازدید کنندگان می توانند به راحتی قسمت های مرمت شده اطراف را تشخیص دهند. این قسمت ها جزئیات جالب جدیدی را اضافه می کنند ، از جمله دو مرد و یک پسر در سمت چپ و چند جزئیات دیگر در مورد نقاشی بریده شده. علاوه بر این ، بسیار واضح تر است که پسری که قبلاً به نظر می رسید دویدن دارد در واقع به یک ریل خم شده است.

  قبل از این فرآیند ، نقاشی قبلاً بیش از 40 سال پیش تحت بازسازی قابل توجه دیگری قرار گرفته بود بریده بریده توسط مردی با چاقو و لکه های قابل توجه بر روی بوم.

  اگر می خواهید در مورد نقاشی و نحوه بازیابی تیم توسط آن بیشتر بدانید ، می توانید از مسئولین پروژه بازدید کنید صفحه.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری