خبر

 • تک بورد - نظر: آیا اتاق های کنفرانس در بازگشت به کار به شما کمک می کنند یا آسیب می رسانند؟

  نظر: آیا اتاق های کنفرانس در بازگشت به کار به شما کمک می کنند یا آسیب می رسانند؟
  22 روز و 16 ساعت قبل

  از طریق شیشه نگاه: حیف اتاق کنفرانس ضعیف. انتظار می رود که آنها در گذشته به دلیل منبع زیادی برای اتلاف وقت سو mal استفاده شده اند ، سطح جدیدی از بهره وری و همکاری را در آینده مبتنی بر کار ترکیبی و ترکیبی تقویت کنند. حداقل ، همان چیزی است که به نظر می رسد بسیاری از شرکت ها با شروع به کشف و حتی اعلام برخی از استراتژی های بازگشت به کار خود ، روی آن شرط بندی می کنند.

  ما هنوز به حالت عادی بر نمی گردیم ، اما با بهبود تعداد کلی و افزایش واکسیناسیون ، افراد بیشتری شروع به فکر و گفتگو می کنند که در صورت بازگشت تعداد زیادی از افراد به مطب ، زندگی چگونه خواهد بود .

  بر اساس ترکیبی از نظرسنجی های منتشر شده و همچنین مکالمات متعدد در مورد این موضوع ، به نظر می رسد که روشهای زیادی وجود دارد که شرکتها هنگام تعیین بازگشت به فرآیند کار. نکته ای که به نظر می رسد سازگار است ، وابستگی روزافزون به فضاهای متمرکز بر همکاری مانند اتاق های کنفرانس ، اتاق های جمع کن و غیره است. در واقع ، طبق گزارش ها ، برخی از شرکت ها ایده خود را دنبال می کنند و بیشتر فضای اداری موجود خود را تبدیل می کنند به مناطق مشترک در کنار آن ، آنها فقط در مورد بازگشت کارمندانشان به دفتر صحبت می کنند که آنها در حال تلاش برای همکاری مشترک با همکاران خود در این فضاهای تغییر یافته هستند.

  از نظر تئوری ، این قطعاً به نظر می رسد مفهوم جالبی ، اما من شروع به تعجب می کنم که آیا واقعاً به همان اندازه که بعضی از مردم فکر می کنند موثر خواهد بود؟ یکی از بزرگترین مسائل این است که نفوذ سیستم های ویدیو کنفرانس با کیفیت بالا و مبتنی بر اتاق در اکثر سازمان ها بسیار کم است.

  بعد از یک سال یا بیشتر از زوم ، تیم ها ، Webex و غیره ، اگر تک تک فضاهای همکاری با یک سیستم کنفرانس ویدیویی تنظیم نشود ، بحث کردن در مورد محیط کار ترکیبی موثر بسیار دشوار است. مطمئناً ، می توانیم به تماس های کنفرانسی که فقط از طریق صدا انجام می شوند ، به صورت گاه به گاه برگردیم ، اما مشخصاً این کار طولانی نخواهد بود. در کوتاه مدت ، این می تواند باعث رونق عظیم مشاغل شرکتهایی مانند سیسکو ، پلی ، مایکروسافت ، گوگل ، زوم و سایر شرکتهایی شود که سیستمهای کنفرانس ویدئویی مبتنی بر اتاق را برای فضاهای همکاری با اندازه های مختلف ایجاد می کنند.

  با این حال ، حتی در اتاقهایی که این سیستم ها نصب می شوند ، می توانم به راحتی تعدادی از چالش های احتمالی را پیش بینی کنم. اول ، انتظارات از کیفیت و سطح تعامل شخصی که برای تماس های ویدیویی امکان پذیر است ، طی سال گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است. بازگشت به بسیاری از سیستم های ناامیدکننده و محدود عملکردی که مردم قبل از همه گیری از خود بر جای گذاشته اند واقعاً سخت خواهد بود. بعد از آنچه احتمالاً حداقل 18 ماه از میدان های شرکت کنندگان در جلسه به سبک Brady Bunch خواهد بود ، دیدن یک شات از یک میز اتاق کنفرانس که توسط تعدادی از افراد احاطه شده است ، احساس کارآیی نخواهد کرد.

  فراموش نکنیم که برای بسیاری از جلسات قبل از همه گیری ، اگر بیشتر شرکت کنندگان در اتاق بودند و فقط یک یا دو نفر در حال تماس بودند ، از این سیستم های کنفرانس ویدیویی قدیمی حتی استفاده نمی شد ، زیرا آنها خیلی موثر نبودند یا استفاده از آنها بسیار پیچیده تصور می شد. اگر فروشندگان بتوانند راه حل هایی را بیابند که به افراد اجازه می دهد دور میز اتاق کنفرانس نشسته باشند ، دوربین خود را داشته باشند - بدون این که همه مجبور شوند در دفترچه های خود بیایند ، به سیستم عامل وارد شوند و به وب کم های خود خیره شوند ، در نتیجه هدف شخصی را شکست می دهند جلسات - این می تواند یک فرصت بزرگ باشد.

  علاوه بر این ، بسیاری از سیستم های موجود محدود به یک پلت فرم واحد و کدک ویدیویی خاص هستند - از جمله بسیاری از سیستم های قدیمی مبتنی بر Skype - و ، دوباره ، این به بعد از یک سال که به راحتی از سکویی به سکو دیگر می پرید ، بسیار محدود کننده باشید بله ، شرکت ها مطمئناً مقادیر زیادی سیستم جدید برای این فضاهای همکاری خریداری می کنند ، اما تعداد زیادی از آنها کارکردن آسان (یا حتی توانایی کار کردن) در بیش از یک سیستم عامل را ندارند. در حقیقت ، این ممکن است مزیتی را برای شرکتهایی مانند سیسکو فراهم کند که دارای پایگاههای بزرگ نصب شده مخصوص Webex ، سخت افزار کنفرانس ویدئویی مبتنی بر اتاق هستند.

  حتی شرکتهایی که ممکن است از سیستم عاملهای دیگری استفاده کرده باشند ناگهان متوجه می شوند که ، برای استفاده از دارایی های کنفرانس ویدئویی سخت افزاری که در اختیار دارند ، ممکن است لازم باشد در یک بستر دیگر استاندارد شوند. گزینه دیگر می تواند این باشد که شرکت های بیشتری به دلیل انعطاف پذیری که ارائه می دهند ، دوباره شروع به استفاده از رایانه های شخصی با هدف عمومی به عنوان هسته اصلی سیستم های کنفرانس ویدیویی مبتنی بر اتاق خود کنند. به عنوان مثال ، در آخرین نسخه های مایکروسافت از دستگاه های بزرگ Surface Hub 2S خود ، این شرکت به جای نسخه متمرکز بر تیم های خود ، گزینه ای برای Windows 10 Pro معمولی را ارائه می دهد.

   https://techbord.com نظر: آیا اتاق های کنفرانس در بازگشت به کار به شما کمک می کنند یا صدمه می بینند؟

  حتی اگر فروشندگان تجهیزات بتوانند به طور کافی تمام این مشکلات را برطرف کنند ، احتمالاً مدتی طول می کشد (و هزینه زیادی!) قبل از اینکه همه سیستم های لازم در دسترس و نصب شوند. در واقع ، تصور برانگیز نیست که وقتی همه این کارها انجام می شود ، اوضاع اطراف همه گیری به قدری تغییر کرده است که ما به محیط های کاری باز خواهیم گشت که شباهت زیادی به موارد قبلی دارند که در ابتدا تصور می شد.

  مثالهای اولیه فراوان است. اگر به تایوان ، مناطقی از چین و سایر مکانهایی که ویروس را تحت کنترل دارند نگاه کنید ، آنها تقریباً به محیط کار خود بازگردانده اند که همان شرایط قبل از همه گیری نیست. مسلماً بین ایالات متحده و مناطقی از آسیا تفاوتهای فرهنگی بزرگی وجود دارد - خصوصاً در مورد مواردی مانند ماسک زدن - اما مطمئناً ممکن است اتفاق مشابهی در ایالات متحده و اروپا نیز رخ دهد.

  همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری ، عوامل مهم انسانی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. واضح است که بسیاری از مردم مشتاق بازگشت به تعاملات منظم با همکاران و همکاران خود هستند و تعداد کمی از شرکت ها هستند که شروع به روشن ساختن این نکته می کنند که انتظار دارند بیشتر کارمندانشان به دفتر برگردند. (نیاز به واکسیناسیون یا عدم وجود این موضوع هنوز هم یکی دیگر از موارد مهم این موارد است). به علاوه ، طبیعت انسان همان چیزی است که وجود دارد ، هنگامی که افراد شروع به شرکت در جلساتی می کنند که درصد بزرگتر و بیشتری از شرکت کنندگان به طور حضوری در کنار هم هستند ، احساس می کنند که نیاز به حضور در آنجا هستند. ارتباطات - چه کلامی و چه غیرکلامی - که فقط در کنار دیگران بودن اتفاق می افتد بسیار بزرگتر و مهمتر از آن است که اکثر ما می دانیم. راه حل های کنفرانس ویدئویی مبتنی بر نرم افزار ، هر چقدر پیشرفت داشته باشند ، هیچ راهی برای تکرار آن وجود ندارد - و به گفتگوهای گاه به گاه در راهرو درست قبل و بعد از جلسات و غیره اشاره نکنم.

  همه اینها برای من به ارمغان می آورد بازگشت به فرض اصلی من. این ایده که فضاهای مشارکتی مانند اتاق های کنفرانس می توانند گلوله جادویی را فراهم کنند که باعث می شود محیط های جدید ترکیبی واقعاً موفق شوند ، ممکن است آنطور که برخی تصور می کنند خوب فکر نشده باشد. مطمئناً ، آنها همیشه ابزاری مهم برای ایجاد امکان موفقیت در کار و فعالیت در محیط های کاری بوده اند و خواهند بود ، اما اتکای بیش از حد به آنها می تواند صدمه ای بیش از کمک به زمانی که افراد دوباره به کار خود برمی گردند ، باشد.

  < p> Bob O'Donnell بنیانگذار و تحلیلگر ارشد TECHnalysis Research ، LLC یک شرکت مشاور فناوری است که خدمات مشاوره استراتژیک و تحقیقات بازار را به صنعت فناوری و جامعه مالی حرفه ای ارائه می دهد. می توانید او را در Twitterbobodtech دنبال کنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری