خبر

 • تک بورد - نظرسنجی می گوید: از هر 10 نفر چهار نفر با یک روبات رابطه جنسی دارند

  نظرسنجی می گوید: از هر 10 نفر چهار نفر با یک روبات رابطه جنسی دارند
  12 روز و 21 ساعت قبل

  سالهاست که به ما گفته اند - حتی دهه ها - روباتها / هوش مصنوعی روزی مشاغل ما را خواهند گرفت و شاید حتی بر بشریت حکومت کنند. اما آیا آنها نیز جایگزین افراد مهم دیگر ما می شوند؟ طبق نظرسنجی اخیر سازنده چت بادی Tidio ، بسیاری از افراد برای این امکان آماده هستند.

  در یک نظرسنجی از بیش از 1200 نفر ، Tidio دریافت که تقریباً 42 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که با یک روبات رابطه جنسی خواهند داشت. نرها بیشتر از این ایده استقبال می کنند و 48 درصد می گویند که با یک روبات انسان نما رابطه جنسی برقرار می کنند. فقط 33 درصد از زنان پاسخ مشابهی دادند.

  از عشق می پرسید؟ Tidio آن پایگاه را نیز تحت پوشش قرار داد.

  39 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آماده رابطه عاشقانه با هوش مصنوعی هستند. بر اساس جنسیت ، 43 درصد مردان در مقایسه با 33 درصد زنان گفتند که بازی هستند.

   https://techbord.com Survey می گوید: از هر 10 نفر چهار نفر با یک ربات رابطه جنسی خواهند داشت

  با توجه به شرایط دیگر که از هوش مصنوعی استقبال می شود ، 78 درصد کامل از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که" با یک روبات هوش مصنوعی که خانه آنها را تمیز می کند ، خوب باشید. به طور مشابه ، 70 درصد از پاسخ دهندگان مشکلی با روباتی که غذای خود را آماده می کند ندارند و 68 درصد به هوش مصنوعی اجازه می دهند بودجه خود را برنامه ریزی کرده و مالیات خود را انجام دهد.

  کارهای پرخطرتر چطور؟ از میان شرکت کنندگان در نظرسنجی ، 52 درصد گفتند که به یک روبات هوش مصنوعی اجازه می دهند تا روی آنها عمل جراحی انجام دهد و 57 درصد با انجام وظایف کنترل ترافیک هواپیمایی توسط AI مشکلی ندارند. علاوه بر این ، 60 درصد از یک تاکسی خودران در ترافیک سنگین استقبال می کنند و 54 درصد به هوش مصنوعی اجازه می دهد در مورد اقتصاد کشور تصمیم گیری کند.

  اعتبار تصویر فرانچسکو توماسینی ، Kindel Media

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری