techbord.com نتفلیکس قصد دارد کتاب های فانتزی

داستان هایی در مورد حیوانات باهوشی که شرایط دشوار ، نمایشی یا ترسناکی را پشت سر می گذارند ، بخشی از تاریخ سرگرمی برای چندین دهه بوده است و مجموعه کتاب های کلاسیک Redwall نمونه کاملی از آن است. آنها كتابهای شاخصی در مورد موشهای صحرایی ، موش و سایر حیوانات جنگلی هستند كه در یك دنیای فانتزی شبیه بازی تاج و تخت زندگی می كنند. البته بدون عناصر جادویی.

بنابراین ، چرا ما در اینجا مجموعه کتابهای کودکان تقریباً 40 ساله را پرورش می دهیم؟ به طور خلاصه ، نتفلیکس اعلام کرد که قصد دارد کتاب ها را به دو صورت یک فیلم مستقل و یا یک مجموعه انیمیشن با مدت طولانی تر سازگار کند.

برای کسانی که با خواندن این کتاب ها بزرگ شده اند - مانند خودم - این خبر خارق العاده ای است . Redwall به عنوان یک حق رای دادن ، سالهاست که مرده است و سال 2021 زمان خوبی برای احیای آن است. این روزها همه ما می توانیم از چند حواس پرتی خارق العاده دیگر از جهان استفاده کنیم.

https://techbord.com برنامه های Netflix برای انطباق کتابهای خیالی

تولید این فیلم توسط پاتریک مک هیل ، از شهرت شبکه کارتون ، گرچه از این مجموعه انجام می شود. خالق فعلا ناشناخته مانده است. با این حال ، ما می دانیم که این نمایش مارتین سلحشور ، شخصیتی برجسته در جهان Redwall را دنبال خواهد کرد (او مسئول بنیانگذاری خود Redwall Abbey بود).

اگرچه جزئیات دیگر هنوز کم است ، ما نگاه می کنیم منتظر دیدن Netflix برای هر دو فیلم انیمیشن و سریال است. جهان Redwall غنی از اطلاعات است ، بنابراین توسعه دهندگان محتوای سرویس پخش هیچ کمبودی برای جذب ندارند.

ما حتماً شما را در جریان برنامه های Redwall Netflix قرار می دهیم. در طول زمان. به شرطی که بیماری همه گیر Covid-19 سستی خود را در صنعت سرگرمی از بین ببرد ، انتظار داریم در این سال اطلاعات بیشتری درباره این نمایش و فیلم بشنویم.

نتفلیکس قصد دارد کتاب های فانتزی "Redwall" را در یک فیلم و مجموعه انیمیشن تطبیق دهد
tech-culture/نتفلیکس-قصد-دارد-کتاب-های-فانتزی-redwall-را-در-یک-فیلم-و.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.