خبر

 • تک بورد - نتفلیکس قصد دارد کتاب های فانتزی

  نتفلیکس قصد دارد کتاب های فانتزی "Redwall" را در یک فیلم و مجموعه انیمیشن تطبیق دهد
  2 روز و 14 ساعت قبل

  داستان هایی در مورد حیوانات باهوشی که شرایط دشوار ، نمایشی یا ترسناکی را پشت سر می گذارند ، بخشی از تاریخ سرگرمی برای چندین دهه بوده است و مجموعه کتاب های کلاسیک Redwall نمونه کاملی از آن است. آنها كتابهای شاخصی در مورد موشهای صحرایی ، موش و سایر حیوانات جنگلی هستند كه در یك دنیای فانتزی شبیه بازی تاج و تخت زندگی می كنند. البته بدون عناصر جادویی.

  بنابراین ، چرا ما در اینجا مجموعه کتابهای کودکان تقریباً 40 ساله را پرورش می دهیم؟ به طور خلاصه ، نتفلیکس اعلام کرد که قصد دارد کتاب ها را به دو صورت یک فیلم مستقل و یا یک مجموعه انیمیشن با مدت طولانی تر سازگار کند.

  برای کسانی که با خواندن این کتاب ها بزرگ شده اند - مانند خودم - این خبر خارق العاده ای است . Redwall به عنوان یک حق رای دادن ، سالهاست که مرده است و سال 2021 زمان خوبی برای احیای آن است. این روزها همه ما می توانیم از چند حواس پرتی خارق العاده دیگر از جهان استفاده کنیم.

  https://techbord.com برنامه های Netflix برای انطباق کتابهای خیالی

  تولید این فیلم توسط پاتریک مک هیل ، از شهرت شبکه کارتون ، گرچه از این مجموعه انجام می شود. خالق فعلا ناشناخته مانده است. با این حال ، ما می دانیم که این نمایش مارتین سلحشور ، شخصیتی برجسته در جهان Redwall را دنبال خواهد کرد (او مسئول بنیانگذاری خود Redwall Abbey بود).

  اگرچه جزئیات دیگر هنوز کم است ، ما نگاه می کنیم منتظر دیدن Netflix برای هر دو فیلم انیمیشن و سریال است. جهان Redwall غنی از اطلاعات است ، بنابراین توسعه دهندگان محتوای سرویس پخش هیچ کمبودی برای جذب ندارند.

  ما حتماً شما را در جریان برنامه های Redwall Netflix قرار می دهیم. در طول زمان. به شرطی که بیماری همه گیر Covid-19 سستی خود را در صنعت سرگرمی از بین ببرد ، انتظار داریم در این سال اطلاعات بیشتری درباره این نمایش و فیلم بشنویم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری