خبر

 • تک بورد - نتفلیکس فروشگاه اینترنتی را برای فروش پوشاک و محصولات مرتبط با نمایش ها و مارک های خود راه اندازی می کند

  نتفلیکس فروشگاه اینترنتی را برای فروش پوشاک و محصولات مرتبط با نمایش ها و مارک های خود راه اندازی می کند
  15 روز و 7 ساعت قبل

  Netflix در حال ورود به تجارت الکترونیکی است. بزرگترین ارائه دهنده جریان جهانی Netflix.shop را راه اندازی کرده است ، یک فروشگاه آنلاین که در آن خریداران می توانند لباس و سبک زندگی مرتبط با نمایش ها و مارک های شرکت را خریداری کنند. به نظر می رسد خارج از حوزه چپ باشد ، اما گسترش Netflix در تجارت الکترونیکی ممکن است ایده بدی نباشد.

  غول پخش جریانی در سه ماهه اخیر خود به دنبال رشد چشمگیر مشترکین در سال گذشته در طی همه گیر شدن ، رشد مشترکان را کند کرده است. همچنین رقابت بسیار بیشتری وجود دارد ، زیرا سرویس هایی مانند Disney + ، HBO Max و Paramount + در حال ریشه دواندن هستند.

  به راستی ، Netflix احمقانه است که تلاش خود را در خرده فروشی آنلاین انجام ندهد. این شرکت دارای IP محبوب زیادی است که می تواند از جمله Stranger Things ، The Witcher و BoJack Horseman بیشتر به کسب درآمد بپردازد. فقط کافی است چند مورد از آنها نام ببرید.

  جالب اینکه Netflix سرعت آن را کم می کند. جاش سیمون ، مدیر بخش محصولات مصرفی نتفلیکس ، فروشگاه را به عنوان "بوتیک" توصیف کرد که در ابتدا فقط محصولاتی را نشان می دهد که به تعداد معدودی از نمایش ها مانند Yasuke و Eden مرتبط هستند. سایمون اضافه کرد محصولات تولید شده بر اساس نمایش جنایی فرانسه Lupine در اواخر این ماه در سایت نمایش داده می شوند.

  فروشگاه Netflix ابتدا در ایالات متحده در دسترس خواهد بود قبل از اینکه در ماه های آینده در سایر کشورهای جهان گسترش یابد ، به ما گفتیم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری