خبر

 • تک بورد - نتفلیکس در حال پایان دادن به مجموعه انیمیشن Castlevania است ، اما نمایش جدیدی در همین جهان می تواند جای آن را بگیرد

  نتفلیکس در حال پایان دادن به مجموعه انیمیشن Castlevania است ، اما نمایش جدیدی در همین جهان می تواند جای آن را بگیرد
  4 روز و 7 ساعت قبل

  Castlevania ، مجموعه تلویزیونی انیمیشنی که از اواسط سال 2017 برای اولین بار در Netflix به نمایش درآمد ، در حال پایان است. اما همه خبرهای بدی نیستند زیرا گزارش شده که یک سری جدید در همان جهان می تواند خلا را پر کند.

  منابع آگاه از این موضوع اخیراً به Deadline گفته اند که چهارمین فصل آینده Castlevania آخرین فصل خواهد بود. فصل اول ، اگر به یاد بیاورید ، یک فصل کوتاه بود و فقط چهار قسمت داشت. تولید با فصل دو در سال 2018 دو برابر شد و فصل سوم سال گذشته 10 قسمت کامل داشت. به ما گفته اند که فصل چهارم و آخرین فصل نیز شامل 10 قسمت خواهد بود.

  نمایش Netflix به طور کلی مورد استقبال قرار گرفت و امتیازات بالایی را در Rotten Tomatoes کسب کرد. به عنوان مثال ، فصل دوم دارای نمره "Tomatometer" 100 درصد و امتیاز مخاطبان 90 درصد است.

  از اینجا شروع شد. فصل آخر Castlevania در تاریخ 13 ماه مه فرا می رسد pic.twitter.com/sLqWjJxjoA

  - NetflixGeeked (NetflixGeeked) 16 آوریل 2021

  سال گذشته ، با این حال ، چندین زن سازنده نمایش ، وارن را متهم کردند الیس ، در مورد ادعاهای سو sexual رفتار جنسی. به زودی نتفلیکس تصمیم گرفت بعد از فصل چهار دیگر با الیس کار نکند.

  منابع Deadline خاطرنشان می کنند که نتفلیکس در حال بررسی یک سری جدید است که در همان جهان Castlevania تنظیم می شود ، البته با مجموعه شخصیت های کاملا جدید. الیس تقریباً مطمئناً در این امر مشارکت نخواهد کرد.

  فصل چهار Castlevania قرار است در 13 مه 2021 به نمایش در آید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری