خبر

 • تک بورد - می توانید پوستر رسمی Xbox Red Ring of Death را با قیمت 24.99 دلار خریداری کنید

  می توانید پوستر رسمی Xbox Red Ring of Death را با قیمت 24.99 دلار خریداری کنید


  1 ماه قبل

  اگر در دوران ایکس باکس 360 از طرفداران مایکروسافت بودید، احتمالاً "حلقه قرمز مرگ" بدنام را به خاطر دارید. وقتی یک دستگاه 360 از نوعی نقص سخت افزاری رنج می برد، LED های دکمه پاور آن به جای سفید، قرمز می شدند. ، و سیستم از بوت شدن خودداری می کند. این موضوع بدنام است به دلیل اینکه چقدر گسترده بود -- فقط در تعداد انگشت شماری از واحدها جدا نبود.

  در آن زمان، حلقه قرمز مرگ واقعاً به معنای مرگ کنسول شما بود. حداقل تا زمانی که بتوانید آن را برای تعمیر بفرستید. تعداد انگشت شماری از راه حل های خانگی وجود داشت که می توانید امتحان کنید، اما نتایج متناقض و روش ها مشکوک بودند. وقتی خودم با حلقه قرمز روبرو شدم، به یاد می‌آورم که یک راه‌حل پیدا کردم که پیشنهاد می‌کرد کنسول را در یک حوله بپیچید و آن را برای چندین ساعت اجرا کنید.

  باور کنید یا نه، این ترفند در واقع جواب داد، اما فقط برای یک روز. یا دو (و احتمالاً در این فرآیند کمی به کنسولم آسیب رساندم).

  https://techbord.com شما می‌توانید یک <b>پوستر</b> <b>رسمی</b> <b>Xbox</b> Red <b>Ring</b> of <b>Death</b> را با <b>قیمت</b> <b>24.99</b> <b>دلار</b> بخرید

  Ring of Death یک فاجعه روابط عمومی و مالی برای مایکروسافت بود. طبق گزارش‌ها، به دلیل فروش از دست رفته خریداران احتمالی عصبی و هزینه‌های تعمیر، بیش از 1.15 میلیارد دلار شرکت را از دست داده است. خرابی های سخت افزاری در کنسول های ایکس باکس مدرن با تمام معضل گذشته، این شرکت امیدوار است از اشتباهات خود از طریق پوستر تازه راه اندازی شده قرمز حلقه مرگ که از طریق فروشگاه Xbox Gear در دسترس است، سود ببرد.

  این پوستر برای بزرگداشت این پوستر منتشر شد. انتشار "Power On: The Story of Xbox"، یک مستند مستند شش قسمتی که هم اکنون در چندین پلتفرم (از جمله YouTube) بدون هیچ هزینه ای قابل پخش است. به نظر می‌رسد که توسط صداپیشه کورتانا، جن تیلور روایت می‌شود.

  این پوستر هیچ انحنای را به سمت شما پرتاب نمی‌کند: در واقع فقط تصویری از دکمه پاور Xbox 360 Elite آسیب دیده از حلقه قرمز است. متن "حلقه قرمز مرگ" در فضای خالی زیر آن نقش بسته است. قیمت این پوستر 24.99 دلار است و دارای کت کمی براق و "مقاوم در برابر اثر انگشت" است. اندازه آن 18x24 اینچ و ضخامت آن حدود 0.25 میلی متر است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالبی را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.


  تگ ها:

  توانید , پوستر , رسمی , xbox , ring , death , قیمت , 24.99 , دلار , خریداری , کنید


خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری