خبر

 • تک بورد - میامی به Lyft دستور می دهد تا اسکوترهای برقی خود را تا ساعت 5 عصر امروز از خیابان های خود خارج کند

  میامی به Lyft دستور می دهد تا اسکوترهای برقی خود را تا ساعت 5 عصر امروز از خیابان های خود خارج کند
  19 روز و 17 ساعت قبل

  برنامه های به اشتراک گذاری اسکوتر - یک موهبت برای حمل و نقل انبوه یا مزاحمت و خطر ایمنی؟ این سوالی بود که مقامات شهر میامی باید عصر پنجشنبه در یک آیتم جیب به آن می پرداختند. حکم: خطر ایمنی و مزاحمت. کمیسیون شهر میامی به ادامه برنامه آزمایشی خود رای منفی داد و به Lyft دستور داد تا تمام اسکوترهای خود را تا پایان هفته کاری از خیابان های میامی خارج کند.

  شهر میامی، فلوریدا، اسکوتر برقی را ممنوع کرده است. این اقدام که بلافاصله لازم‌الاجرا شد، روز پنج‌شنبه در کمیسیون شهر میامی با رای تقریباً 4-1 به تصویب رسید. به فروشندگان تا نیمه شب فرصت داده شد تا غیرفعال شوند و تا ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی روز جمعه، 19 نوامبر، اسکوترهای خود را پس بگیرند، در غیر این صورت شهر آنها را توقیف خواهد کرد.

  "ما آن را تعطیل می کنیم"، کمیسر الکس دیاز د لا پورتیلا به میامی هرالد گفت. "همین"

  دیاز د لا پورتیلا رای نوسانی در مورد این اقدام بود و در گذشته به تمدید برنامه آزمایشی اسکوتر رای داده بود. با این حال، کمیسر گفت که نظرش پس از شنیدن صحبت های ساکنان تغییر کرد. دیاز د لا پورتیلا که رهبری می کرد، گفت: بحث اصلی علیه دو چرخ های برقی نگرانی های ایمنی بود.

  "در بلوار بیسکاین، در هر ساعتی از روز، بچه ها را در این اسکوترها می بینید." تلاش برای از بین بردن برنامه "این یک تصادف است که در انتظار وقوع است."

  https://techbord.com میامی به Lyft دستور حذف می دهد اسکوترهای برقی آن تا ساعت 5 بعد از ظهر امروز از خیابان‌هایش خارج می‌شوند

  نکته مهم دیگر این است که اسکوترها در پیاده‌روها پر از زباله هستند و از آنجایی که هیچ ایستگاهی برای اتصال وجود ندارد، موانعی برای عابران پیاده ایجاد می‌کند.

  A Lyft. مدیر اجرایی گفت که از تصمیم کمیسیون ناامید شده است و امیدوار است فرانسیس سوارز، شهردار میامی، این حکم را لغو کند.

  "ما از اقدام عجولانه و کوته بینانه کمیسیون بسیار ناامید هستیم. معاون حمل و نقل، دوچرخه، و حمل و نقل Lyft گفت: برای پایان دادن به برنامه اسکوتر، از بین بردن یک گزینه حمل و نقل ایمن و محبوب که روزانه توسط هزاران نفر از ساکنان میامی استفاده می شود و ده ها کارگر یک هفته قبل از روز شکرگزاری بیکار می شوند. سیاست اسکوتر کارولین سامپونارو. "ما از شنیدن سخنان شهردار سوارز در اوایل امروز خوشحال شدیم که در آن او اسکوترها را دارایی ارزشمندی برای شهرها دانست. ما امیدواریم که او به نمایندگی از ساکنان میامی و بازدیدکنندگان برای جلوگیری از این اقدام در برابر کمیسیون بایستد."

  با وجود ممنوعیت فوری، این برنامه در آب نمرده است. کارکنان شهر در حال تهیه پیش نویس قوانین برای برنامه اسکوتر دائمی هستند. پس از تکمیل، دستورالعمل ها را برای تصویب به کمیسیون شهر ارسال می کنند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، میامی از ژانویه شروع به شنیدن پیشنهادات فروشندگان خواهد کرد.

  میامی اولین شهری نیست که اشتراک اسکوتر موتوری را ممنوع می کند. در سال 2019، نشویل آنها را پس از کشته شدن یک سوار مست در یک تصادف رانندگی غیرقانونی اعلام کرد. در آن زمان، نشویل میزبان برنامه های آزمایشی برای هفت شرکت مختلف اسکوتر، از جمله Lime، Lyft، Spin، Gotcha، Bird، Bolt و Jump بود. اسکوترها در فلوریدا بارها در طول طوفان از ترس تبدیل شدن به پرتابه های مرگبار حذف شده اند.

  اعتبار تصویر: آنتونی کوئینتانو (CC BY 2.0)

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری