خبر

 • تک بورد - مهندس بریتانیایی که یک هارد دیسک حاوی 7500 بیت کوین را دور انداخت، ایده جدیدی در مورد نحوه بازیابی آن از محل دفن زباله دارد.

  مهندس بریتانیایی که یک هارد دیسک حاوی 7500 بیت کوین را دور انداخت، ایده جدیدی در مورد نحوه بازیابی آن از محل دفن زباله دارد.


  11 روز و 10 ساعت قبل

  برای سال‌ها، یک مهندس کامپیوتر بریتانیایی که اساساً کلید خزانه ارز دیجیتال خود را دور انداخته بود، تلاش می‌کرد تا دستگاهی را که روی آن ذخیره می‌شود از یک محل دفن زباله محلی حفاری کند. امسال، او جسورانه‌ترین پروژه را ارائه کرد، اما احتمال تایید آن توسط مقامات بسیار کم است.

  در سال 2013، زندگی جیمز هاولز زمانی تغییر کرد که او هارد دیسکی را که ممکن است با ارزش ترین در جهان باشد، بیرون انداخت. قبل از انجام این کار، هاولز دو هارد دیسک 2.5 اینچی را در یک کشو ذخیره کرده بود که یکی از آنها را خلاص می کرد و دیگری که یک کیف پول دیجیتال با حدود 7500 بیت کوین روی آن بود. حتی با وجود اینکه بیت کوین از اوج ارزش خود یعنی نزدیک به 67000 دلار به طور قابل توجهی کاهش یافته است، این کیف پول هنوز هم معادل تقریباً 185 میلیون دلار توکن دیجیتال دارد.

  پس از پرتاب تصادفی درایو اشتباه در سطل زباله، مهندس کامپیوتر بریتانیایی پرسید. شورای شهر نیوپورت به او اجازه می دهد تا آن را در محل دفن زباله حفاری کند. با این حال، درخواست‌های او مکرراً رد شد، حتی زمانی که او پیشنهاد پرداخت یک چهارم از دارایی‌های ارز دیجیتال در آن کیف پول را به دولت محلی داد. به نظر می رسد "شکار گنج" او در تمام اشکال ارائه شده در نه سال گذشته برای محیط زیست خطرناک تلقی می شود.


  تگ ها:

  مهندس , بریتانیایی , هارد , دیسک , حاوی , 7500 , کوین , انداخت , ایده , جدیدی , مورد , نحوه , بازیابی , زباله , دارد.


  v 20
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری