خبر

 • تک بورد - ممکن است Shipt مشکلات جدید تحویل غذا را با ویژگی جدید

  ممکن است Shipt مشکلات جدید تحویل غذا را با ویژگی جدید "خریداران ترجیحی" برطرف کرده باشد
  25 روز و 7 ساعت قبل

  خدمات تحویل مواد غذایی و مواد غذایی ارزان نیستند ، این امر هنگامی که خدمات بد مشتری تجربه را خراب می کند ، بسیار ناامید کننده تر می شود. Shipt یک ویژگی ساده ارائه کرده است که امیدوار است قابلیت اطمینان را افزایش داده و شانس را از نظر اینکه آیا واقعاً خدمات شایسته ای دریافت می کنید یا خیر ، به نفع شما افزایش دهد. اگر موفقیت آمیز باشد ، من گمان می کنم که سایر سرویس ها نیز از ویژگی های مشابه استفاده

  همه گیری جاری بیش از هر رویداد دیگری در طول زندگی من باعث تغییر شکل جامعه شده است. به عنوان یک خانه نشین طبیعی و کارگر مادام العمر از راه دور ، چیز زیادی در این زمینه تغییر نکرده است. این بیشتر در مورد چگونگی تغییر و سازگاری چیزها و افراد اطراف من با زمان است.

  در هیچ جا به اندازه صنایع رستوران ، خواربارفروشی و خدمات غذایی مشهود نیست. چند سال پیش ، تنها مکانهایی که غذای تازه را مستقیماً به خانه شما می رساند ، پیتزا و غذاهای چینی بود. رستوران ها مدتهاست خدمات ارائه می دهند ، اما شما مجبور شدید آن را بردارید. و وقتی به خرید مواد غذایی می رسید ، خود به تنهایی کار می کردید.

  امروزه ، تعداد زیادی رستوران و مراکز فست فود در اختیار دارید و چندین ارائه دهنده تحویل مشتاق سفارش شما هستند. و بسته به محل زندگی شما ، برخی از همین خدمات همچنین خرید مواد غذایی شما را انجام می دهند و آن را به درب ورودی شما می آورند. راحت است ، درست است؟

  مطلقاً وقتی همه چیز طبق برنامه پیش می رود. متأسفانه ، ما در دنیای کاملی زندگی نمی کنیم و خیلی وقت نمی برد که همه چیز به سرعت به جنوب برود. اواخر به دنبال یک رشته خدمات بد که طعم ناخوشایندی در دهان ما گذاشت. بسیاری از مسائل مقصر هستند ، اما اغلب اوقات به یک فرد تحویل گیرنده ناخواسته برمی گردد که صرفاً برای انجام حداقل کار و دریافت دستمزد حضور دارد.

   https://techbord.com ممکن است حمل و نقل جدید مشکلات

  خدمات تحویل کشتی Target را به خوبی آگاه کند ممکن است راه حلی قابل قبول ارائه کرده باشند. لیست جدید خریداران ترجیحی شرکت دقیقاً همان است-لیستی از خریداران درجه یک که در تحویل های گذشته برتری خود را اثبات کرده اند. /p>

  به عنوان مثال ، غیر معمول نیست که فروشگاه از یک مورد خاص در لیست خرید شما خارج باشد. هنگامی که این اتفاق می افتد ، خریدار اختصاص داده شده به سفارش شما معمولاً به شما اطلاع می دهد که کالا در انبار موجود نیست و جایگزینی ارائه می دهد یا کالا را از سفارش حذف می کند و بازپرداخت صادر می کند. این جنبه از فرآیند معمولاً چیزی است که یک خریدار بزرگ را ایجاد می کند یا کسانی که با آن روبرو می شوند را کاهش می دهد.

  https://techbord. com ممکن است مشکلات جدید تحویل غذا با

  پس از تجربه تحویل در رده بالا ، به سادگی پنج شروع را در بخش بازخورد به خریدار بدهید. سپس از شما سال می شود که آیا می خواهید آن خریدار را به لیست خریداران ترجیحی خود اضافه کنید. پس از اضافه شدن ، Shipt آنها و سایر خریداران ترجیحی را برای سفارشات بعدی در اولویت قرار می دهد ، مادامی که در زمان تحویل شما در دسترس باشند.

  حذف خریدار ترجیحی به همین سادگی است - کافی است از تنظیمات حساب خود دیدن کرده و " حذف خریدار ”را از لیست خریداران ترجیح داده شده خود انتخاب کنید.

  هنوز خیلی زود است که به طور قطعی مشخص شود که آیا ویژگی جدید Shipt تأثیر زیادی بر سرویس خواهد داشت یا خیر. حداقل ، باید به حذف برخی از تخم مرغ های بد کمک کند.

  اعتبار تصویر Kindel Media

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری