خبر

 • تک بورد - ممکن است رازداری در اپل به دلیل اینکه کارمندان مسائل مربوط به محل کار را کشف می کنند ، تمام شود

  ممکن است رازداری در اپل به دلیل اینکه کارمندان مسائل مربوط به محل کار را کشف می کنند ، تمام شود
  30 روز و 14 ساعت قبل

  جدیدترین موج اعتراضات به حقوق کارگران ، کارمندان اپل نشان داده اند که علیه آنچه آنها به عنوان فرهنگ ظالمانه شرکت تصور می کنند ، عقب می روند. مجموعه ای از نامه ها به مردم ابراز نارضایتی از واکنش شرکت به فضای سیاسی کنونی و همچنین چندین کارمند اصلی استخدام شده را کشف کرده است که به نظر می رسد یک مبارزه مداوم بین رهبری و تولیدکنندگان محصولاتی است که ما عشق.

  با داشتن صندلی در میز اپل که یکی از موقعیتهای بسیار مطبوع در دره سیلیکون است ، برخی با این ادعاها را با یک دانه نمک می گیرند. برخی دیگر با جدیت بیشتری موضوع را مورد توجه قرار می دهند. آنتونیو گارسیا مارتینز ، مدیر محصول سابق در شرکت اپل ، به دلیل تماس با فرهنگ فوق العاده محافظه کار این صنعت مشهور است. وی پس از علنی شدن یکی از نامه های فوق الذکر که خواستار برکناری وی بود ، از کار اخراج شد.

  بسیاری از زنان در این سازمان نگرانی های خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ابراز داشتند که باعث ناراحتی شرکت فوق العاده مخفی شد رهبری. دادخواست خواستار تحقیقات رسمی بیش از هزار امضا به دست آورد. پس از آنکه The Verge نامه را پس از دریافت نامه ای از یک خبرچین منتشر کرد ، اپل گارسیا مارتینز را اخراج کرد.

  این زنجیره از وقایع گویای قدرت رسانه های اجتماعی در این دنیای دیجیتال است. کسانی که آن را تهیه کرده اند در اصل ادعا می کنند که هرگز قصد اخراج این مرد را نداشته اند. آنها به سادگی می خواستند یک خط گفتگو در داخل شرکت را به طور داخلی باز کنند.

  https://techbord.com رازداری در ممکن است اپل در حالی که کارمندان مسائل مربوط به محل کار را کشف کرده اند به پایان رسیده باشد

  بسیاری تصور می کنند این نامه هنگامی فاش شده است که رهبری در شرکت بلافاصله اقدامی نکرده است. یک هفته بعد ، نامه ای از سوی گروهی از کارمندان مسلمان در مورد عدم موضع شرکت در قبال وقایع کنونی در مرز اسرائیل و فلسطین نیز پس از عدم تمایل تیم کوک از اظهار نظر درز کرد.

  < p> اپل از نظر تاریخی مستعد اقدام قانونی است وقتی کارمندی خارج از محدوده مناسب خود برای کار با اطلاعاتی که توسط NDA و سایر قراردادها کار می کند ، قدم بگذارد. کارکنانی که در رسانه ها از شدت احساس رضایت خود با این برند ابراز داشته اند ، با پرونده های قضایی و پیام های بسیار مستقیم دیگری روبرو شده اند. با این وجود ، نتایجی که قرار دادن موضوع در معرض دید عموم مردم است ، قابل انکار نیست.

  با توجه به پیشروی شرکت هایی مانند آمازون و گوگل به سمت یک استاندارد حرفه ای منصفانه تر ، مسابقه اخلاقی اسلحه که سنگین های این صنعت در آن شرکت می کنند ، است. در فقط توسط تلاشهایی از این قبیل کاتالیز شده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری