techbord.com مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند

WTF ؟! تصور کنید اگر واقعاً یک فدراسیون کهکشانی از موجودات بیگانه وجود دارد که به طور مخفیانه با دولت های زمین معامله کرده اند. به گفته یک رئیس امنیت فضایی پیشین اسرائیل ، این سناریوی بعید به نظر واقعیت است و خیالی نیست.

هایم اشد ، که تقریباً 30 سال رئیس ریاست فضایی وزارت دفاع اسرائیل بود ، به روزنامه یدیوت آهارونوت این کشور (از طریق یاهو نیوز) گفت که "اشیاlying پرواز ناشناس درخواست نکرده اند برای انتشار این که آنها اینجا هستند ، بشریت هنوز آماده نیست. "تار و پود جهان را درک کنید. " بنابراین دیگر هیچ نگرانی در مورد حمله وجود ندارد.

اشد افزود که بخشی از توافق نامه شامل یک پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ که در آن نمایندگان آمریکایی و بیگانه می توانند با هم از یک نوشیدنی لذت ببرند. وی گفت: "توافقی بین دولت آمریكا و بیگانگان وجود دارد. آنها با ما قراردادی امضا كردند تا در اینجا آزمایش هایی انجام دهیم". وی گفت ، مبهم به نظر می رسد شوم است.

 https://techbord.com مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند

" بله ، blah، blah ... تحریم های تجاری ... blah، blah "

علاوه بر این ، به نظر می رسد دونالد ترامپ از وجود بیگانگان آگاه شده و" در آستانه آشکار کردن "همه اما متقاعد شد که این کار را نکند ، بنابراین "از اجتناب از هیستری جمعی جلوگیری می کند". همچنین به نظر می رسد راهی ممنوع برای توئیتر باشد.

"آنها [بیگانگان] تا امروز منتظر بشر بودند مرحله ای را توسعه دهید و به مرحله ای برسید که بطور کلی بفهمیم فضا و سفینه های فضایی چیست؟ "

Eshed گفت که با تغییر نگرش نسبت به ایده بیگانگان ، او اکنون این افشاگری را انتخاب کرده است. وی به یدیوت گفت: "اگر پنج سال پیش امروز به آنچه می گفتم می رسیدم ، در بیمارستان بستری می شدم." "امروز ، آنها قبلاً طور دیگری صحبت می کنند. من چیزی برای از دست دادن ندارم. من مدرک و جوایز خود را دریافت کرده ام. در دانشگاه های خارج از کشور احترام می گذارم."

در کتاب اخیر او ، جهان فراتر از افق ، که اشد مطلقا در تلاش برای ترویج آن نیست با افشای این حقایق ، او می نویسد که یکی از مواردی که می توانیم از بیگانگان به خاطر آن تشکر کنیم ، جلوگیری از آخرالزمان هسته ای است. ممنون رفقا. هرچند می توانستیم از Covid کمک بگیریم.

اعتبار تصویر: Marko Aliaksandr / Lucasfilm

مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند "فدراسیون کهکشانی" بیگانگان در حال مخفی کاری با ایالات متحده است
tech-culture/مقام-سابق-دولت-اسرائیل-ادعا-می-کند-فدراسیون-کهکشانی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
techbord.com CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.