خبر

 • تک بورد - مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند

  مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند "فدراسیون کهکشانی" بیگانگان در حال مخفی کاری با ایالات متحده است
  10 روز و 20 ساعت قبل

  WTF ؟! تصور کنید اگر واقعاً یک فدراسیون کهکشانی از موجودات بیگانه وجود دارد که به طور مخفیانه با دولت های زمین معامله کرده اند. به گفته یک رئیس امنیت فضایی پیشین اسرائیل ، این سناریوی بعید به نظر واقعیت است و خیالی نیست.

  هایم اشد ، که تقریباً 30 سال رئیس ریاست فضایی وزارت دفاع اسرائیل بود ، به روزنامه یدیوت آهارونوت این کشور (از طریق یاهو نیوز) گفت که "اشیاlying پرواز ناشناس درخواست نکرده اند برای انتشار این که آنها اینجا هستند ، بشریت هنوز آماده نیست. "تار و پود جهان را درک کنید. " بنابراین دیگر هیچ نگرانی در مورد حمله وجود ندارد.

  اشد افزود که بخشی از توافق نامه شامل یک پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ که در آن نمایندگان آمریکایی و بیگانه می توانند با هم از یک نوشیدنی لذت ببرند. وی گفت: "توافقی بین دولت آمریكا و بیگانگان وجود دارد. آنها با ما قراردادی امضا كردند تا در اینجا آزمایش هایی انجام دهیم". وی گفت ، مبهم به نظر می رسد شوم است.

   https://techbord.com مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند

  " بله ، blah، blah ... تحریم های تجاری ... blah، blah "

  علاوه بر این ، به نظر می رسد دونالد ترامپ از وجود بیگانگان آگاه شده و" در آستانه آشکار کردن "همه اما متقاعد شد که این کار را نکند ، بنابراین "از اجتناب از هیستری جمعی جلوگیری می کند". همچنین به نظر می رسد راهی ممنوع برای توئیتر باشد.

  "آنها [بیگانگان] تا امروز منتظر بشر بودند مرحله ای را توسعه دهید و به مرحله ای برسید که بطور کلی بفهمیم فضا و سفینه های فضایی چیست؟ "

  Eshed گفت که با تغییر نگرش نسبت به ایده بیگانگان ، او اکنون این افشاگری را انتخاب کرده است. وی به یدیوت گفت: "اگر پنج سال پیش امروز به آنچه می گفتم می رسیدم ، در بیمارستان بستری می شدم." "امروز ، آنها قبلاً طور دیگری صحبت می کنند. من چیزی برای از دست دادن ندارم. من مدرک و جوایز خود را دریافت کرده ام. در دانشگاه های خارج از کشور احترام می گذارم."

  در کتاب اخیر او ، جهان فراتر از افق ، که اشد مطلقا در تلاش برای ترویج آن نیست با افشای این حقایق ، او می نویسد که یکی از مواردی که می توانیم از بیگانگان به خاطر آن تشکر کنیم ، جلوگیری از آخرالزمان هسته ای است. ممنون رفقا. هرچند می توانستیم از Covid کمک بگیریم.

  اعتبار تصویر: Marko Aliaksandr / Lucasfilm

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری