خبر

 • تک بورد - مطالعه: افراد بیشتری اگر رمزنگاری را کمی گیج کننده بدانند ، خریداری می کنند

  مطالعه: افراد بیشتری اگر رمزنگاری را کمی گیج کننده بدانند ، خریداری می کنند
  19 روز و 6 ساعت قبل

  درک کامل عملکردها و مکانیسم های ارزهای رمزنگاری شده ساده ترین کار در جهان نیست. برای کسانی که کمتر از فناوری مطلع هستند ، بیت کوین و اتریوم می توانند کاملاً گیج کننده باشند. طبق یک مطالعه جدید ، به همین دلیل است که بسیاری از مردم هرگز ارز دیجیتال نخریده اند.

  یک مطالعه توسط PYMNTS و BitPay نشان داد که بسیاری از مصرف کنندگان آمریکایی-93٪ دارندگان رمزنگاری و 59٪ افرادی که مورد بررسی قرار گرفته اند-استفاده از سکه های دیجیتالی را برای خریدهای روزمره در نظر می گیرند ، به ویژه اگر این کار را انجام دهند. بنابراین مزایای ارائه شده. ">

  جذاب ترین چشم انداز برای شرکت کنندگان این است که پرداخت های رمزنگاری خریدهای آنلاین را خصوصی تر یا امن تر کنند. هر جایی که برای خرید کالاهای رمزنگاری شده تخفیف ارائه می دهد ، همچنین برنامه های وفاداری که به افراد برای استفاده از سکه های دیجیتالی خود پاداش می دهد ، چشم انداز جذابی خواهد بود. این مطالعه نشان می دهد که ممکن است خصوصیات خصوصی و امنیتی بیشتری نسبت به پرداخت های مبتنی بر کارت اعتباری یا بانکی ایجاد شود.

  https://techbord.com مطالعه: افراد بیشتری اگر رمزنگاری را گیج کننده تر می خریدند

  همانطور که مدتهاست مشکل ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد ، اکثر مردم (75٪) که هرگز هیچ نقل قول خریداری نکرده اند "فقدان دانش" ، از جمله ندانستن نحوه دستیابی به آنها یا پیامدهای مالیاتی آنها ، به عنوان دلیل این امر. علاوه بر این ، 33.3 say می گویند "به اندازه کافی رایج نیست/به اندازه کافی پذیرفته نشده است" و 25.2٪ بی ثباتی بازار را مقصر می دانند.

  مساله دیگر این است که تاجران کافی رمز ارز را به عنوان پرداخت قبول نمی کنند. در حالی که برخی از شرکت های بزرگ به آنها اجازه می دهند ، مانند Newegg ، برای پیوستن افراد بیشتری به حزب باید به جریان اصلی تبدیل شود. اخبار اخیر مبنی بر اینکه آمازون قصد داشت بیت کوین را بپذیرد ، قیمت BTC را به سمت آسمان فرستاد ، اما به سرعت سقوط کرد که خرده فروش این گزارش را تکذیب کرد - اگرچه آمازون اعتراف کرد که به این منطقه علاقه دارد ، بنابراین شاید روزی گزینه پرداخت را ارائه دهد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری