خبر

 • تک بورد - مشاجره بر سر بازی Diablo II منجر به تیراندازی مرگبار مردی به دوست 28 ساله خود شد

  مشاجره بر سر بازی Diablo II منجر به تیراندازی مرگبار مردی به دوست 28 ساله خود شد


  1 ماه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ برای اولین بار نیست که مشاجره بر سر یک بازی ویدیویی منجر به کشته شدن یک نفر می شود. عنوان در این مورد Diablo II بود، و این مبارزه منجر به این شد که جاشوا جی اسپلمن از آمبوی، WA، به دوست 26 ساله خود تیراندازی کرد.

  The Columbian گزارش می دهد که اسپلمن 36 ساله متهم به تیراندازی و کشتن اندرو دبلیو دیکسون 34 ساله در روز جمعه 17 دسامبر در پی مشاجره بر سر بازی Diablo II است. اسپلمن به کارآگاهان گفت که او و دیکسون در ملک والدین اسپلمن زندگی می‌کردند اما خانه‌های جداگانه‌ای را اشغال کردند و با استفاده از هدست بازی را انجام دادند. این حادثه از ورود یک بازیکن تصادفی به بازی دوستان و دزدیدن یک غارت ارزشمند که طرف موفق به جمع‌آوری آن نشده بود ناشی شد.

  دیکسون ظاهراً از اتفاقی که افتاد ناراحت بود زیرا بازی باید با رمز عبور محافظت می‌شد. اسپلمن به کارآگاهان گفت که دوستش شروع به "فریاد زدن، فحش دادن و فحش دادن به او" کرد که سه تا پنج دقیقه طول کشید.

  تیراندازی کرد. او در تنه او به سرعت به بیمارستان منتقل شد و در آنجا تحت عمل جراحی قرار گرفت اما به دلیل جراحات وارده فوت کرد./p pاسپلمن، که سابقه جنایی شناخته شده قبلی ندارد، گفت که دیکسون اغلب ناراحت و بی ثبات بود اما هرگز نسبت به او خشونت آمیز نبوده است./p p p>

  اسپلمن در دادگاه عالی شهرستان کلارک به ظن قتل درجه دوم ظاهر شد. قاضی جنیفر اسنایدر وثیقه 750000 دلاری تعیین کرد - دادستان 2 میلیون دلار درخواست کرده بود. قرار است او در 29 دسامبر محاکمه شود.

  در سال 2018، مشاجره ای که بر سر یک بازی بسکتبال پلی استیشن 4 ناشناس شروع شد، منجر به تیراندازی یک نوجوان 16 ساله و کشتن دوستش شد. همچنین موردی در سال 2017 از یک بازی Call of Duty وجود داشت که منجر به مرگ یک فرد غیرمجاز پس از ارائه آدرس جعلی توسط یکی از بازیکنان شد و دیگری جرأت کرد که او را زیر پا بگذارد. پلیس مسلح در محل مشخص شده حاضر شد و به اندی فینچ 28 ساله، پدر دو فرزند اهل ویچیتا، کانزاس تیراندازی کرد.


  تگ ها:

  مشاجره , بازی , diablo , منجر , تیراندازی , مرگبار , مردی , دوست , ساله


  v 7
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری