techbord.com مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری مجازی دو سوارکار را به دلیل تقلب ممنوع می کند

WTF ؟! همه گیری بسیاری از عناصر زندگی ما را وادار به ورود به حوزه دیجیتال ، از جمله در برخی موارد ، ورزش می کند. حتی دوچرخه سواری رقابتی به صورت آنلاین منتقل شده است ، اما این بدان معنا نیست که تقلب از بین رفته است - فقط به اشکال مختلف وجود دارد.

همانطور که توسط Defector گزارش شده است ، Zwift یک پلت فرم آنلاین است که به دوچرخه سواران یا دونده هایی که در داخل خانه گیر کرده اند اجازه می دهد تا در برابر دیگران رقابت کنند. برای شرکت در بازار نیازی به خرید دوچرخه استاتیک خاص از شرکت ندارید. یک دوچرخه استاندارد کار می کند کاربران فقط چرخ عقب را با "مربی هوشمند" تعویض می کنند که می تواند مقاومت را براساس جاده مجازی تغییر دهد ، دقیقاً مانند زندگی واقعی. این دستگاه ها همچنین داده های قدرت را که در Zwift بارگذاری می شوند اندازه گیری می کنند.

دوچرخه سواری آنلاین در ارائه پول نقد به برندگان به سایر ورزشها پیوسته است. در حالی که مطمئناً نزدیک به میلیون ها نفر از افرادی مانند Dota 2 و Fortnite ارائه نشده است ، اولین قهرمانی که در Zwift برگزار شد با 8000 یورو (9،500 ~ دلار) جایزه اول به دست آمد. و جایی که پول نقد وجود دارد ، اغلب انگیزه تقلب وجود دارد.

پس از شروع دومین فصل مسابقات اتومبیلرانی خود در ماه گذشته ، Zwift ممنوعیت شش ماهه را علیه دو نفر از سوارکاران برتر خود اعلام کرده است.

< p> شرکت کنندگان هنگام شرکت در مسابقات رقابتی باید دو منبع داده ارسال کنند. در مورد افراد ممنوع ، داده ها مطابقت ندارند. قدرت یک مسابقه در طول این رویداد 9 درصد افزایش یافت ، در حالی که رقیب دیگر 32 درصد افزایش داشت.

مسابقه دهنده با افزایش بیشتر اعتراف کرد که قبل از ارسال داده ها به Zwift ، پس از انکار اتهام اولیه ، آنها را ویرایش می کند . موتور سوار ممنوع با افزایش نه درصدی می گوید این اختلاف نتیجه یک مسئله نرم افزاری است که تیم آنها را مجبور به بارگذاری داده ها از طریق یک سیستم غیراستاندارد می کند.

این اولین موردی نیست که رقبا از استفاده کاملاً مدرن استفاده می کنند. به معنای تقلب در یک مسابقه مجازی است. دانیل Abt راننده آلمانی فرمول E آئودی سال گذشته پس از گرفتن یک گیمر حرفه ای برای رقابت به عنوان او ، از یک مسابقه esports رد صلاحیت شد.

مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری مجازی دو سوارکار را به دلیل تقلب ممنوع می کند
tech-culture/مسابقات-قهرمانی-دوچرخه-سواری-مجازی-دو-سوارکار-را-به-دلیل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.