خبر

 • تک بورد - مردی که به دلیل فیلمبرداری انیمه در سینما برای

  مردی که به دلیل فیلمبرداری انیمه در سینما برای "تماشا در خانه" دستگیر شد
  8 روز و 13 ساعت قبل

  به یاد می آورید که سایت های تورنت با کلیپ هایی از اکران فیلم های جدید که توسط افراد دوربین دار به صورت پنهانی در سینماها ضبط شده بودند ، غرق می شدند؟ این اثر مانند ماکت دانه ای از تجربه واقعی است که همراه با سرفه ، پاپ کورن خش خش و علاقه مندان به سینما هنگام بازدید از دستشویی ، صفحه را مسدود می کنند. این روش محبوبیت کمتری پیدا کرده است ، به خصوص در بسیاری از سینماهای جهان که اخیراً دوباره بازگشایی

  MBS News (از طریق كوتاكو) گزارش می دهد كه این مرد پنجاه ساله در اوزاكا به جرم فیلمبرداری كارآگاه كونان: گلوله اسکارلت در سالن سینما با استفاده از تلفن هوشمند خود دستگیر شد. افراد دیگر متوجه مردی شدند که از این انیمیشن فیلمبرداری می کرد ، که بعداً او به آن اعتراف کرد.

  در حالی که بیشتر فیلم ها به این روش سرقت می کردند و در نهایت به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شوند ، مجرم گفت: "از آنجا که این [فیلم] جالب بود ، من فیلمبرداری کردم این یواشکی است تا بتوانم آن را در خانه تماشا کنم. "

  این مرد دستگیر و به اتهام نقض قانون حق چاپ کپی برداری ژاپن متهم شد ، جرمی که می تواند به مجازات زندان تا ده سال و جریمه های سنگین منجر شود. / p>

  کوتاکو خاطرنشان می کند که اعلامیه های خدمات عمومی در ژاپن که نسبت به فیلمبرداری در سینما هشدار می دهند بسیار جالب تر از صفحه نمایش های ایستا و پر از متن است که اکثر دنیا می بینند. نسخه به روز شده (بالا) می تواند بهتر از خود فیلم باشد.

  این نوع اتفاقات در ایالات متحده نیز رخ می دهد. در سال 2017 ، دو مظنون به ظن ضبط Fate of the Furious در سالن سینمای Hoyts در Linthicum ، مریلند دستگیر شدند.

  اعتبار تصویر: سبک زندگی لمسی True Touch

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری