techbord.com مدیر عامل شرکت شیر ​​، گیب نیوئل ، یک خرده باغچه را برای خیریه به فضا پرتاب خواهد کرد

ایلون ماسک ، میلیاردر عجیب و غریب تسلا ، در سال 2018 هنگامی که رودستر شخصی خود را در کنار موشک Falcon Heavy اسپیس ایکس به فضا پرتاب کرد ، خبرساز شد. اکنون ، مدیر عامل Valve ، گیب نیول ، در حال خارج کردن صفحه ای از کتاب ماسک است: او در اواخر این ماه یک گلوله باغ را به فضا راه اندازی خواهد کرد.

در حالی که هر دو مدیرعامل ایده مشابهی داشتند ، اما روش جنون آنها کاملاً متفاوت است. ماسک رودستر خود را بیشتر برای تبلیغات به فضا پرتاب کرد و به این دلیل که خوب ، او می تواند - از طرف دیگر ، نیوئل این کار را برای خیریه انجام می دهد.

او با افراد دیگر در Rocket همکاری کرد. آزمایشگاه برای کمک به نماد نیمه عمر "Gnome Chompski " به آرزوهای خود برای فضانورد شدن برسد. برای هر شخصی که به طور مستقیم در جریان مستقیم پخش راکت آزمایشگاه قرار می گیرد ، نیول 1 دلار به بیمارستان کودکان "Starship " در اوکلند ، نیوزیلند کمک خواهد کرد.

از آنجا که تقریباً هر کاری که نیول انجام می دهد تمایل به تیتر یک خبر دارد ، احتمالاً کمک های مالی وی در پایان بسیار بخشنده خواهد بود. به نوبه خود ، ما بیش از همه خوشحال هستیم که خبر خوبی را منتشر کنیم.

https://techbord.com مدیر عامل شرکت سوپاپ ، گیب نیول ، یک gnome باغ را برای خیریه به فضا راه اندازی خواهد کرد

اگر از خود می پرسید که چرا نیوئل به یک بیمارستان تصادفی خارج از کشور کمک مالی می کند ، در اینجا پیشینه ای وجود دارد : او بعنوان یک پناهنده خود خوانده Covid-19 در بخشهای بهتر سال 2020 در اوکلند زندگی می کند. مدیر عامل شرکت تحت تأثیر مدیریت ویروس در کشور قرار گرفته و از وی قدردانی کرده است بندرگاه امن آن که در موارد مختلف شناخته شده است.

وی قبلاً نیز به عنوان یک تشکر از شما برای برگزاری یک کنسرت رایگان برای شهروندان نیوزیلندی خبر داده است ، بنابراین این رویداد اهدای فضا دومین رویداد نیوول است ، تلاش مستقیم تری برای ابراز سپاسگزاری است.

عشق نیوئل به نیوزیلند در اینجا متوقف نمی شود. همانطور که در گذشته گزارش داده بودیم ، وی قصد دارد با نخست وزیر کشور به گفتگو بنشیند و در مورد انتقال موقت سازندگان بازی به کشور بحث و گفتگو کند تا آنها بتوانند در میان بیماری همه گیر Covid-19 کارایی بیشتری داشته باشند. p>

مدیر عامل شرکت شیر ​​، گیب نیوئل ، یک خرده باغچه را برای خیریه به فضا پرتاب خواهد کرد
tech-culture/مدیر-عامل-شرکت-شیر-گیب-نیوئل-یک-خرده-باغچه-را-برای-خیریه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
techbord.com CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست
techbord.com علاقه مندان به Crypto دکل استخراج معدن را در صندوق عقب BMW نصب می کنند
techbord.com Honor پس از فروش توسط Huawei با تامین کنندگان همکاری می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.