خبر

 • تک بورد - مدیر سابق صدای Bungie از طرفداران می‌خواهد موسیقی‌هایی که بدون مجوز قانونی به اشتراک گذاشته شده را حذف کنند

  مدیر سابق صدای Bungie از طرفداران می‌خواهد موسیقی‌هایی که بدون مجوز قانونی به اشتراک گذاشته شده را حذف کنند
  17 روز و 22 ساعت قبل

  یک آهنگساز سابق Bungie به دلیل ادامه انتشار دارایی‌های صوتی Destiny بدون اجازه، مورد تحقیر دادگاه قرار گرفت. این اقدام شرایط یک دادخواست قبلی را نقض کرد و بیان داشت که مارتی اودانل از دستورالعمل بازگرداندن تمام مطالب صوتی در اختیارش به Bungie پیروی نکرد. در ماه سپتامبر، O\'Donnell مجبور شد 100000 دلار به Bungie بپردازد و همچنین ویدیویی ایجاد کند که از طرفداران بخواهد هر صدایی را که به اشتباه به دس

  آهنگساز مسئول موسیقی تم بدنام Halo و موسیقی متن فرانچایز Destiny ویدیویی را به دستور دادگاه برای طرفدارانش پست کرده است. این ویدیو حاوی پیامی است که دادگاه تأیید کرده است که از طرفداران می‌خواهد از اشتراک‌گذاری و حذف هر گونه مطالب غیرتجاری در دسترس، از جمله هر موسیقی مرتبط با موسیقی منتشر نشده قبلی او، Music of the Spheres، جلوگیری کنند.

  پارتیتور هشت قسمتی، که با آهنگساز مایکل سالواتوری و بیتل سابق پل مک کارتنی ساخته شد، در سال 2013 زمانی که اکتیویژن تصمیم گرفت از آهنگسازی که قبلاً توافق شده بود برای تریلر E3 Destiny استفاده نکند، کنار گذاشته شد.

  O\'Donnell بعداً منتشر شد. توسط Bungie اخراج شد و به آتش یک درگیری حقوقی چندین ساله ادامه داد. پس از یک نبرد حقوقی در مورد دستمزدهای پرداخت نشده، به آهنگساز سابق دستور داده شد که تمام مطالب مرتبط با Destiny، از جمله هر آنچه که مربوط به Music of the Spheres باشد، بازگرداند.

  در سال 2019، O\ دانل بار دیگر به دلیل ارسال محتوای محافظت شده Bungie دچار مشکل شد. این اقدامات مستقیماً دستور قبلی دادگاه را نقض کرد و در می 2021 منجر به صدور حکم به روز شده به نفع Bungie شد. این حکم او را ملزم می کرد که بیش از 100000 دلار به Bungie بپردازد و یک بیانیه ویدیویی (در بالا) را برای هر کسی که صدا را در اختیار دارد منتشر کند.

  در این ویدیو، O'Donnell آزادانه اعتراف می کند که این کار را انجام داده است. اختیار قانونی برای مالکیت یا توزیع مطالب غیرتجاری مرتبط با Destiny یا Music of the Spheres را ندارد و ندارد.

  این موسیقی که متعلق به Bungie است، از آن زمان منتشر شده و از طریق آن در دسترس قرار گرفته است. کانال های رسمی در این ویدیو O\'Donnell به وضوح بیان می کند که این درخواست در مورد هیچ ماده ای از Destiny یا Music of the Spheres که به طور قانونی از منابع تجاری در دسترس گرفته شده است، اعمال نمی شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری