خبر

 • تک بورد - مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند

  مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
  3 روز و 3 ساعت قبل

  انجمن modding ابزاری جدید برای کمک به آنها در ایجاد گفتگوی اصلی برای mod های خود دارد. این برنامه VASynth نام دارد و در وب سایت NexusMods موجود است. VASynth از AI برای تبدیل متن به گفتار تلفیقی واقع گرایانه استفاده می کند.

  سازنده VASynth ، دن روتا از صدای NPC بازیهای ویدیویی مختلف Bethesda برای آموزش مدل های هوش مصنوعی یادگیری ماشین این ابزار استفاده کرد. او چندین طعم از این برنامه را منتشر کرد ، از جمله انواع مختلف Skyrim ، Fallout 4 ، Oblivion ، Fallout New Vegas ، Morrowind و Fallout 3. هرکدام دارای مدل های مختلفی هستند که به صورت اختیاری بارگیری می شوند.

  نسخه Starfield "به زودی". احتمالاً منظور او مدتی بعد از شروع بازی بتسدا است که هنوز تاریخ انتشار ندارد. در همین حال ، مدیر برنامه به اضافه کردن مدل های اضافی و کار در زمینه آموزش صداهای موجود برای بهبود کیفیت ادامه خواهد داد.

  روتا یک نسخه آزمایشی (در زیر) از نحوه کار VASynth را منتشر کرد که توسط چندین مدل صوتی روایت می شود. نسخه ی نمایشی نسبتاً خام است و سخنرانی اغلب غیر طبیعی به نظر می رسد. با این حال ، شخصیت ها با استفاده از علائم نگارشی ، ترفندهای املایی ، میزان صدا و کنترل سرعت ، نمونه هایی از نحوه بهبود کلمات گفتاری را توضیح داده و ارائه می دهند. در نهایت ، کاربران می توانند با کمی تلاش صداهای واقع بینانه را ضبط کنند.

  مدرس دیگری یک تریلر Skyrim (بالا) را به عنوان نمونه ای از امکان وجود نتایج با VASynth ارسال کرد. در حالی که برخی از عبارات کاملا درست به نظر نمی رسند ، بسیاری از عبارات دیگر بسیار قانع کننده هستند. روتا از ترس اینکه برخی ممکن است صداهای ایجاد شده با VASynth را به عنوان صداپیشه های واقعی Bethesda اشتباه بگیرند ، به کاربران هشدار می دهد که از این برنامه سو استفاده نکنند.

  "برای رعایت موارد منصفانه ، از استفاده ابزار به روش توهین آمیز / صریح خودداری کنید. ، "وی در یادداشت های هر نسخه هشدار می دهد. "مشخص کنید که در کجای توصیف می توانید نمونه های صوتی تولید شده و نه از صداپیشگان اصلی. هر مشکلی که در این مورد ایجاد می کنید با شما روبرو می شود. "

  یکی از اولین نمونه های یک حالت گیم پلی با استفاده از VASynth "واکنشهای غیرمستقیم مثبت" نامیده می شود. همانطور که از نام آن مشخص است ، این حالت باعث می شود NPC های Skyrim در صورت برهنه راه رفتن بازیکنان را تکمیل کنند. این یک کاربرد کاملاً احمقانه از فناوری است ، اما به راحتی می توان از این ابزار برای ایجاد توسعه جستجوی برنامه نویسی شده برای هر یک از بازی های پشتیبانی شده Bethesda استفاده کرد.

  Found یکی از ویژگی های TechSpot است که در آن ما هوشمندانه به اشتراک می گذاریم ، چیزهای خنده دار یا جالب از سراسر وب است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری