خبر

 • تک بورد - محققان استنفورد چهار دلیل اصلی

  محققان استنفورد چهار دلیل اصلی "خستگی بزرگنمایی " و نحوه رفع آنها را شناسایی کردند
  12 روز و 12 ساعت قبل

  همانطور که میلیون ها نفر در طول سال 2020 کشف کردند ، کار در خانه همه چیز نیست که سخت باشد. انزوا و عدم ارتباط انسانی واقعی است و همانطور که محققان استنفورد شناسایی کرده اند ، سیستم عامل های چت ویدیویی گزینه مناسبی نیستند.

  پروفسور جرمی بایلنسون ، مدیر موسس آزمایشگاه تعامل انسانی مجازی استنفورد ، اخیراً تأثیر روانی چت های ویدیویی طولانی مدت را بررسی کرده و چهار عنصر اصلی را شناسایی کرده است که می تواند منجر به خستگی بزرگ شود.

  بیش از حد مقادیر تماس چشمی باعث افزایش استرس می شود.

  در یک جلسه عادی ، همه افراد همیشه در حال صحبت کردن با بلندگو نیستند. مطمئناً چند مورد وجود دارد ، اما برخی ممکن است یادداشت برداری کنند ، تلفن های خود را چک کنند یا حتی به فضا خیره شوند. در یک تماس ویدیویی ، همه در حال مشاهده دیگران هستند. حتی اگر بلندگو نباشید ، مردم دائماً شما را تماشا می کنند و این می تواند یک تجربه استرس زا باشد.

  علاوه بر این ، بسته به اندازه صفحه نمایش شما ، چهره فرد برای راحتی بیشتر بسیار بزرگ به نظر می رسد ، که می تواند تجربه نزدیک بودن فرد با شما را شبیه سازی کند.

  دیدن خود در حین گپ های ویدیویی خسته کننده است.

  در دنیای واقعی ، تصاویر یک خیابان یک طرفه است. یعنی شما فقط افراد یا شخصی را که با او صحبت می کنید می بینید. با این حال ، بیشتر سیستم عامل های چت ویدیویی از طریق دوربین شما همچنین به دیگران نشان می دهند و این غیر طبیعی است.

   https://techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی

  " در دنیای واقعی ، اگر کسی با آینه شما را دنبال می کند به طور مداوم - به طوری که در حالی که با مردم صحبت می کردید ، تصمیم می گرفتید ، بازخورد می گرفتید ، بازخورد می گرفتید - خود را در آینه می دیدید ، که دیوانه بود " او نتیجه گرفت که دائماً دیدن خودتان مالیات و استرس زا است.

  چت تصویری تحرک طبیعی را کاهش می دهد.

  با یک تماس تلفنی معمولی یا حتی در هنگام ملاقات حضوری ، جابجایی افراد زیاد غیرمعمول نیست. برعکس ، هنگام مکالمه ویدیویی ، شما معمولاً با یک دوربین ثابت و یک میدان دید مشخص روبرو هستید ، به این معنی که فضای زیادی برای جابجایی وجود ندارد و این خیلی غیر طبیعی است. تحقیقات نشان می دهد هنگام حرکت افراد ، از نظر شناختی عملکرد بهتری دارند.

  بارهای شناختی در گپ های ویدیویی بسیار بیشتر است.

  هنگام مکالمه حضوری با کسی ، نشانه های غیرکلامی مانند عبارات و حرکات مرتباً اتفاق می افتد و می تواند نقش زیادی در نحوه مکالمه داشته باشد. همانطور که در مورد چت مبتنی بر متن اتفاق می افتد ، زمینه های زیادی در چت ویدیویی از بین می رود.

  "اگر می خواهید به کسی نشان دهید که با او موافق هستید ، باید یک سر تکان دادن اغراق آمیز انجام دهید. یا انگشت شست را بالا بگذارید "او گفت. این بار شناختی را افزایش می دهد و از "کالری ذهنی" بیشتری استفاده می کند ، که باعث می شود پس از جلسات طولانی مدت خستگی بیشتری داشته باشید.

  Bailenson همچنین پیشنهادهایی را ارائه داد که هم کاربران عادی و هم سازمان ها می توانند برای کاهش خستگی بزرگنمایی استفاده کنند. به عنوان مثال ، او توصیه می کند برای به حداقل رساندن اندازه صورت ، تماس های ویدئویی را از حالت تمام صفحه خارج کنید ، با استفاده از دکمه "پنهان کردن نمایش خود" و گاه به گاه "یک استراحت صوتی" به خود بدهید "تا چند دقیقه با حرکات خسته نشوید. که از نظر ادراکی واقع بینانه هستند اما "از نظر اجتماعی بی معنا" هستند.

  اعتبار تصویر خنثی می شود ، خوب است

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری