techbord.com ماه آینده یک ویژه جدید تعطیلات جنگ ستارگان به دیزنی + می آید - به شکل لگو

چیزی که باید منتظر آن بود: جدیدترین فیلمهای جنگ ستارگان - به هر حال دو فیلم آخر - قطعاً اختلاف نظر داشتند ، به بیان ادب. اما هنگامی که نوبت به بدترین وضعیت ارائه می شود ، حتی شکستن سه گانه پیش درآمد ، ویژه جنگ تعطیلات جنگ ستارگان 1978 است که در CBS نمایش داده شد. در 17 نوامبر ، ویژه تعطیلات ویژه در Disney + نمایش داده می شود ، اما این یک ماجراجویی کاملاً متحرک لگو است.

حتی بزرگترین هوادار برای گذراندن برنامه Holiday Star Holiday Special تلاش خواهد کرد ، حادثه ای بسیار بد که طی 43 سال از زمان پخش آن هرگز به طور رسمی منتشر یا در تلویزیون نشان داده نشده است - گرچه همیشه می توانید آن را در YouTube بررسی کنید.

https://techbord.com ویژه برنامه Holiday Star Holiday در ماه آینده به دیزنی + خواهد آمد - به شکل لگو

ویژه تعطیلات پیش رو پس از حوادث قسمت نهم برگزار می شود در حالی که ری آموزش جدی خود را ادامه می دهد. طبق خلاصه داستان ، "او برای به دست آوردن دانش عمیق تر از Force ، ماجراجویی جدیدی را با BB-8 آغاز می کند. در معبد مرموز جدی ، او را به یک ماجراجویی متقاطع از طریق لحظات دوست داشتنی در تاریخ سینمایی جنگ ستارگان می اندازند ، و در تماس با لوک اسکای واکر ، دارت ویدر ، یودا ، اوبی وان ، و دیگر قهرمانان برجسته و شرور از هر نه Skywalker فیلم حماسه. اما آیا او او را برای جشن روز زندگی [تعطیلات ووکی] بازمی گرداند و معنای واقعی روحیه تعطیلات را می آموزد؟ "

سه بازیگر اصلی فیلم ها نقش های خود را در این انیمیشن تکرار می کنند: افسانه ای که بیلی دی ویلیامز (لاندو کالریسیان) ، آنتونی دانیلز (C-3PO) و کلی ماری تران (رز تیکو) است. طرفداران جنگ ستارگان: جنگ های کلون ممکن است استعدادهای صوتی مت لنتر (آناکین اسکای واکر) ، تام کین (یودا ، کوئی گون جین) ، جیمز آرنولد تیلور (اوبی وان کنوبی) و دی بردلی بیکر را تشخیص دهند که صدا برای همه سربازان کلون.

به عنوان یک پروژه لگو ، انتظار داشته باشید که این شخص خنده های زیادی داشته باشد - و نه نوع ناشی از خجالت زیاد ، همانطور که در مورد Holiday Special نسخه اصلی اتفاق می افتد.

ماه آینده یک ویژه جدید تعطیلات جنگ ستارگان به دیزنی + می آید - به شکل لگو
tech-culture/ماه-آینده-یک-ویژه-جدید-تعطیلات-جنگ-ستارگان-به-دیزنی-می-آید.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.