خبر

 • تک بورد - مالک Nvidia RTX 3090 دستکش انگشتی را در داخل کارت Founders Edition خود پیدا کرد

  مالک Nvidia RTX 3090 دستکش انگشتی را در داخل کارت Founders Edition خود پیدا کرد
  24 روز قبل

  WTF ؟! کارت GeForce RTX 3090 جدید هزینه زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت ، به خصوص در بازار امروز ، اما هنگامی که بازی هایی با کیفیت 4K با سرعت بیش از 60 فریم بر ثانیه انجام می دهید ، این هزینه به سرعت فراموش می شود. با این حال ، چیزی که اشتیاق را کاهش می دهد ، گفته می شود کارت داغ است - 230 درجه گرم. دلیل؟ یک تخت انگشتی شبیه کاندوم که داخل قطعه گران قیمت نشسته است.

  Redditor Antony ter Horst (antonyjeweet) مستقر در هلند دو هفته پیش RTX 3090 Founders Edition را خریداری کرد. به طور عجیبی ، دمای حافظه در عرض یک دقیقه استفاده به 230 درجه فارنهایت / 110 درجه سانتیگراد می رسید و باعث پایین آمدن ساعت می شد.

  آنتونی تصمیم گرفت بهترین روش جایگزینی پدهای حرارتی باشد ، بنابراین او را باز کرد کارت خود را بالا برد و کشف غیرمنتظره ای انجام داد: نشستن روی تراشه های حافظه یک شی کوچک شبیه لاتکس بود که با ماده پر شده بود.

  https://techbord.com مالک Nvidia RTX 3090 دستکش انگشتی را در داخل کارت Founders Edition خود پیدا کرد

  مورد مورد نظر یک تخت انگشت پر از روکش حرارتی بود. احتمالاً ، دستکش در حین مونتاژ از کارگر خط افتاده و در داخل قطعه مهر و موم شده است. "اکنون [دمای] آنها پس از 1.5 ساعت [آزمایش] استرس در حداکثر 86 درجه سانتیگراد باقی می مانند. همچنین هسته 10 درجه کاهش یافت (از 75 به +/- 65 درجه پس از آزمایش استرس) ، ”آنتونی نوشت. پس از اطلاع از موارد اضافی ناخواسته به RTX 3090.

  "انویدیا در ابتدا به من گفت که گارانتی خود را از دست داده ام. اما پس از مشاهده این ، آنها گفتند ما به شما ضمانت می دهیم (آن را از طریق پست دریافت کرد). نه مبادله و نه چیزی. اگر خوب کار می کند فقط آن را نگه دارید ، اگر نه ، با ما تماس بگیرید و ما آن را برطرف می کنیم. "آنتونی توضیح داد. : //techbord.com مالک Nvidia RTX 3090 دستکش انگشتی را در داخل کارت Founders Edition ">

  پیدا می کند که در این مورد کاملاً درست نیست. با احترام از آزمایشگاه ایگور

  این یک حادثه منحصر به فرد نیست. همانطور که توسط آزمایشگاه ایگور گزارش شده است ، دیگران اجسام خارجی را در داخل کارت های گرافیک پیدا کرده اند ، از جمله پیچ ها ، نوارهای فویل ، خاک و تمام روکش های پلاستیکی که باید در هنگام مونتاژ برداشته می شد.

  بدون شک انویدیا خوشحال نخواهد شد در مورد حادثه ، اما با فشار بیش از حد معمول کارگران کارخانه به دلیل کمبود تراشه و مشکلات مربوط به کووید ، احتمال بروز چنین اشتباهاتی وجود دارد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری