خبر

 • تک بورد - ماسک تصفیه کننده هوا ال جی با میکروفون و بلندگو پیش از راه اندازی ماه آینده به روز شد

  ماسک تصفیه کننده هوا ال جی با میکروفون و بلندگو پیش از راه اندازی ماه آینده به روز شد
  27 روز و 21 ساعت قبل

  به نظر می رسد که ماسک های صورت دسته جدید محصولات جدید شرکت های فناوری هستند. با ورود Razer’s Project Hazel در اواخر سال جاری ، ال جی اعلام کرده است که دستگاه تصفیه کننده هوا پوشیدنی خود را با میکروفون داخلی و بلندگو به همراه سایر نسخه های دیگر به روز می کند.

  تصفیه کننده هوا پوشیدنی LG PuriCare پوششی ماسکی است که با باتری کار می کند و سال گذشته پس از رونمایی از IFA 2020 شروع به پخش شدن در مناطق مهم ، از جمله آسیا و خاورمیانه کرد. این دستگاه دارای یک سنسور تنفسی و فن های دوتایی است که با احساس الگوهای تنفسی کاربر ، هوای فیلتر شده را تأمین کرده و جریان هوا را به طور خودکار کنترل می کند.

  https://techbord.com ماسک تصفیه کننده هوا LG قبل از راه اندازی ماه آینده با میکروفون و بلندگو به روز شد

  ال جی می گوید آخرین نسخه ماسک خود را بهبود می بخشد در مورد آنچه که آن را مدل بتا قبلی می نامد. به لطف اضافه شدن موتور کوچکتر ، سبک تر و کارآمد ، وزن کلی به 94 گرم کاهش می یابد. باتری نیز از 820mAh به 1000mAh افزایش یافته است و می توان آن را در دو ساعت به طور کامل از طریق USB شارژ کرد. گفته می شود این ماسک به اندازه کافی راحت است که به مدت هشت ساعت استفاده می شود.

  بیشترین استقبال اضافی احتمالاً میکروفن و بلندگو است. دارندگان نسخه های اصلی هنگام صحبت اغلب خسته به نظر می رسیدند ، بنابراین LG با افزودن برخی از فن آوری های تقویت صدا ، ریزر را دنبال می کند. سیستم VoiceON آن "به طور خودکار زمانی که کاربران در حال مکالمه هستند را تشخیص می دهد و صدای خود را از طریق بلندگوی داخلی تقویت می کند."

  https://techbord.com ماسک تصفیه کننده هوا LG با میکروفون و بلندگو پیش از راه اندازی ماه آینده به روز شد

  در حالی که ماسک 99.95 درصد ویروس ها ، باکتری ها را مسدود می کند و آلرژن های رایج ، LG هیچ ادعایی در مورد محافظت در برابر ویروس کرونا نمی کند ، اگرچه بدون شک بهتر از ماسک زدن است.

  همانطور که در ماه آگوست اشاره کردیم ، مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده در واقع توصیه نمی کند از ماسک استفاده کنید با دریچه های بازدم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا. پرونده های HEPA ممکن است بتوانند از ورود مواد مضر هوا در سیستم تنفسی جلوگیری کنند ، اما LG در مورد هوای دفع شده چیزی نمی گوید.

  PuriCare ماه آینده در تایلند راه اندازی می شود. ال جی می گوید سایر بازارها "به محض تأیید تنظیم کنندگان محلی" دنبال خواهند شد. "هیچ اشاره ای به قیمت نمی شود - نسخه قبلی 249 دلار بود ، در حالی که Xupermask از Will.i.am 299 دلار است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری