خبر

 • تک بورد - مارک زاکربرگ آینده ای را متصور است که می توانید از عینک AR برای جلسات حضوری

  مارک زاکربرگ آینده ای را متصور است که می توانید از عینک AR برای جلسات حضوری "teleport" استفاده کنید
  29 روز و 7 ساعت قبل

  رو به جلو: ایده فیس بوک در مورد آینده شامل استفاده از عینک AR و یادگیری ماشین برای نمایش یک آواتار دیجیتال واقع بینانه از خود در جلسات مجازی با افراد مورد نظر شما است. این چشم انداز به پیشرفتهای فن آوری زیادی برای ایجاد سخت افزار کنونی و نمایشگر نیاز دارد ، اما مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ اطمینان دارد که AR می تواند طی یک دهه به جریان اصلی تبدیل شود ، خصوصاً اگر این کار به روشی که اپل انجام می

  اوایل این هفته ، تحلیلگر مینگ چی کو فاش کرد که اپل نه تنها آماده گسترش در فضای واقعیت مخلوط / افزوده است ، بلکه همچنین قصد دارد سه موج محصولات پوشیدنی AR را راه اندازی کند که موارد مختلف استفاده را پوشش می دهد. مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، با چنین نوع نگاهی به چشم انداز اپل برای واقعیت افزوده ، در تلاش است تا دیدگاه جایگزین غول اجتماعی را در مورد چگونگی اجرای AR و مکانی که می تواند بیشترین تأثیر را داشته باشد ، ارائه دهد.

  در طول مصاحبه ای با الکس هیت و متیو اولسون با اطلاعات ، زاکربرگ نام اپل را ذکر نکرد ، اما اظهاراتی را مطرح کرد که مشخصاً هدف کوپرتینو بود. به عنوان مثال ، او تصویری را نشان داد که اپل شرکتی است که مدل تجاری آن گرفتن قیمت های برتر و ایجاد احساس انحصارطلبی است ، در حالی که فیس بوک را به عنوان شرکتی توصیف می کند که علاقه بیشتری به خدمت به همه دارد ، هدفی که به همان اندازه پاداش آور است. از آنجا که دستیابی به آن در دنیای واقعی دشوار است.

  برای این منظور ، تیم Oculus فیس بوک وظیفه ایجاد دستگاهی را بر عهده گرفته است که بتواند AR و VR را انجام دهد ، در حالی که به دنبال سازش های مناسب برای قیمت نهایی را به جای 1000 دلار ، که شایعه قیمت گذاری برای دستگاه واقعیت ترکیبی اپل است ، به حدود 300 دلار کاهش دهید.

  از طرف مقابل ، زاکربرگ می گوید این امر به احتمال زیاد با فروش دستگاه را از دست داده و هزینه های خود را از طریق فروشگاه فروشگاه جبران کنید. وی همچنین توضیح داد که بهترین راه برای دستیابی به آن مالکیت سیستم عامل و فروشگاه برنامه متصل به "ایجاد نوعی تجارب اجتماعی است که دوست داریم وجود داشته باشد" ، یک ضربان ظریف دیگر در فروشگاه App سفت و سخت اپل قوانین.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری