خبر

 • تک بورد - لگو بزرگترین مجموعه خود را نشان می دهد: 99090 قطعه HMS Titanic

  لگو بزرگترین مجموعه خود را نشان می دهد: 99090 قطعه HMS Titanic
  17 روز و 9 ساعت قبل

  آیا طرفدار آجرهای کوچک رنگارنگ و سرخوردگی هستید؟ لگو به تازگی بزرگترین مجموعه خود را رونمایی کرده است: یک کپی از کشتی HMS Titanic. مانند کشتی معروف که بیش از 100 سال پیش در اقیانوس اطلس غرق شد ، این چیز بسیار بزرگ است.

  Lego HMS Titanic به لطف 9،090 قطعه ، بزرگترین مجموعه قبلی این شرکت ، Lego Colosseum 9،036 قطعه را پشت سر می گذارد. اندازه آن 54 اینچ است ؛ این چهار و نیم فوت فضای نمایش است که پس از یکپارچه سازی باید پیدا کنید ، که بدون شک زمان بسیار بسیار زیادی طول می کشد. برای برخی از زمینه ها ، ناوشکن بزرگ هیولا Lego Imperial Star Destroyer فقط کمتر از چهار پا طول دارد.

  https://techbord .com لگو بزرگترین مجموعه خود را فاش می کند: HMS Titanic 9،090 قطعه

  همه این قطعات به این معنی است که Lego Titanic ، که مقیاس 1: 200 دارد ، فوق العاده دقیق است. سطح مقطع ، راه پله ، سالن استعمال دخانیات و اتاق دیگ بخار را نشان می دهد-حتی می توانید ملخ ها را بچرخانید تا حرکت پیستون ها را تماشا کنند. در خارج ، در عین حال ، دارای ویژگی هایی مانند پل ، عرشه گردشگاه ، لنگر کار ، خطوط کششی و استخر است.

  این مجموعه بخشی از مجموعه لگو است که مخصوص بزرگسالان طراحی شده است ، بنابراین توصیه می شود افراد هجده ساله و بالاتر.

  https://techbord.com لگو بزرگترین مجموعه خود را نشان می دهد: -piece HMS Titanic

  لگو تایتانیک برای پیش خرید در 1 نوامبر قبل از فروش کامل در 8 نوامبر در دسترس خواهد بود. بدیهی است که ارزان نخواهد بود-630 دلار RRP-اما هنوز هم هنوز کمتر از 699.99 دلار تخریب کننده ستاره.

  تا حدودی شگفت آور ، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بر اساس توییت های عمومی ، Lego دومین مارک منفور در ایالات متحده است که بین Uber و سونی رتبه سوم قرار دارد. به این احتمالاً به بازوی خدمات مشتری شرکت مربوط می شود و نه افرادی که تصادفاً پای برهنه روی آجرها ایستاده اند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری