خبر

 • تک بورد - لو اوتنز ، مخترع نوار کاست ، در سن 94 سالگی درگذشت

  لو اوتنز ، مخترع نوار کاست ، در سن 94 سالگی درگذشت
  25 روز و 16 ساعت قبل

  لو اتنس در فیلیپس به کار خود ادامه داد و سرانجام بر بخش تحقیق و توسعه محصول جدید این شرکت نظارت کرد. او توسعه اولین ضبط صوت قابل حمل این شرکت ، EL 3585 را بر عهده داشت. موفقیت این دستگاه فیلیپس را بر آن داشت تا یک ضبط کاست قابل حمل ایجاد کند و کاست های خود را که توسط Ottens ساخته شده ، طراحی کند.

  لو اوتنز ، مهندس و مخترع هلندی ، مشهور به اختراع نوار کاست ، در 6 مارس درگذشت. او 94 ساله بود.

  لودویک فردریک اوتنس در 21 ژوئن 1926 متولد شد ، و علاقه خود را به امور فنی در سنین پایین پس از جنگ جهانی دوم ، وی در دانشگاه صنعتی دلفت حضور یافت و در سال 1952 فارغ التحصیل شد و در همان سال با فیلیپس به کار مشغول شد. "https://techbord.com مخترع نوار کاست ، لو اوتنز در سن 94 سالگی درگذشت ">

  این کاست جمع و جور در سال 1963 معرفی شد و به یکی از اصلی ترین صنایع موسیقی تبدیل شد. کاست ها به لطف اندازه جمع و جور ، سهولت کپی و دوام کلی در دهه 70 و 80 به اوج محبوبیت رسیده اند. در نهایت ، آنها جای خود را به دیسک فشرده می دهند ، یک فناوری دیسک نوری که فیلیپس با سونی همکاری کرده است.

  چند سال پیش کاست های صوتی کمی بازگشت را به همراه داشت و برخی را ترغیب به انتشار سخت افزار جدید کرد. برای این رسانه ، مانند این دستگاه پخش کاست بلوتوث.

  تصویر با حسن نیت ارائه می دهد Africa Studio

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری