خبر

 • تک بورد - لوگان پل یک میز رزینی تمیز و مرتب ساخت Game Boy Color و توییتر بدون چسب آمد

  لوگان پل یک میز رزینی تمیز و مرتب ساخت Game Boy Color و توییتر بدون چسب آمد


  27 روز و 21 ساعت قبل

  متنفران از آنها متنفر خواهند شد: تنها چیزی که در مورد وسایل الکترونیکی وجود دارد این است که آنها یک خطر زیست محیطی هستند که نمی توانید آنها را فقط در سطل زباله بیندازید. عملاً یک صنعت کامل وجود دارد که شامل تغییر کاربری محصولات قدیمی و ساختن چیزهای جدید است. بنابراین اگر می‌توانید با استفاده از گیم‌بویز قدیمی (یا هر ابزار دیگری) و چندین پوند رزین یک میز قهوه‌خوری درست کنید، چرا که نه؟

  شخصیت جنجالی رسانه های اجتماعی لوگان پل تعطیلات آخر هفته کریسمس خود را در یک پروژه بسیار جالب DIY گذراند. او 15 رنگ Game Boy از جمله یک مدل پوکمون با نسخه محدود را برداشت و آنها را در رزین اپوکسی شفاف محصور کرد. پس از سفت شدن، او لهجه های پوکبال را به لبه ها اضافه کرد تا یک میز منحصر به فرد ایجاد کند که به خوبی در لانه هر گیمری قرار می گیرد. حتی دارای چراغ‌های رنگارنگ در اطراف قاب است که گیم‌بویز را روشن می‌کند.

  او چند ویدیو در توییتر ارسال کرد که ساخت آن و محصول نهایی را نشان می‌دهد (در زیر). نسبتا خیره کننده بود، اما به نظر می رسید که توییتر از این پروژه وحشت زده شده است. بیشتر واکنش‌ها به میز، کامنت‌های ناسزا و ناسزا است که در مورد ضایعات گلایه می‌کنند.

  جدول نیز روشن می‌شود و رنگ آن تغییر می‌کند pic.twitter.com/ylJ7uJMT4P

  — Logan Paul (@LoganPaul) 28 دسامبر 2021 یکی از کاربران گفت: «او با کمیاب‌تر کردن قطعات یدکی آن را برای دیگران خراب می‌کند،» یکی از کاربران گفت. یکی دیگر فریاد می‌کشد: «آیا آنها را اینطور نابود می‌کنی، حداقل از گیم‌بوی‌های غیر نادر استفاده می‌کنی؟»

  میزان سایه‌ای که بر سر راه پل انداخته می‌شود، باعث می‌شود که آدم تعجب کند که آیا واقعاً به این فکر می‌کند که او چگونه بوده است. از Game Boys یا بیشتر در مورد فرهنگ لغو استفاده کردند تا مطمئن شوند که شخصیتی را که دوست ندارند جذب می کنند. از این گذشته، پل از آن دسته افرادی نیست که به نظر مردم اهمیت دهد و در گذشته باعث ایجاد اختلاف نظر نسبت به او شده است. حداقل یک توییت اشاره کرد که فقط او بود و نه میز.

  "او باید لغو شود برادر او وحشتناک است" نظر دهنده گفت.

  از البته همه افراد متنفر نبودند. فالوورها و دیگران به دفاع از او آمدند.

  نمی‌دانم چرا بسیاری از مردم به خاطر این موضوع از شما عصبانی هستند. این میز در واقع بسیار شیرین است. شما همچنین به نظر می رسد تحقیقات خود را در مورد اقدامات احتیاطی ایمنی و غیره انجام داده اید. اگر همه آن گیم‌بوی‌ها را خریده‌اید، آن‌ها مال شما هستند تا با آن‌ها کاری را که می‌خواهید انجام دهید..

  — VA/Artist Lisa M (@ArtistLisaM) 29 دسامبر 2021

  "این واقعاً بیمار است. idk یکی از حامیانش گفت که چرا مردم از دست شما عصبانی می شوند.

  "اگر برای این موضوع گریه می کنید، فقط بدانید که زندگی شما آنقدر بد است که از دست شخص دیگری عصبانی هستید که به خاطر داشتن آن یکی از فالوورها گفت: با اقلامش که با پول خودش خریده بود سرگرم شد.

  اگر شخص دیگری این پروژه را پست می کرد، جالب بود که مردم چه واکنشی نشان می دادند. من شخصاً برای لوگان و شیطنت‌هایش اهمیتی نمی‌دهم، اما بدم نمی‌آید که چنین میز قهوه‌خوری در اتاق بازی‌ام داشته باشم.


  تگ ها:

  لوگان , رزینی , تمیز , مرتب , ساخت , game , color , توییتر , بدون


  v 9
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری