techbord.com قلعه سفید آزمایش ربات خودکار آشپزی

ممکن است یک تصرف کامل روبات چند دهه - یا قرنها - با ما فاصله داشته باشد ، اما مشاهده تأثیر روزافزون فناوری بر زندگی روزمره ما آسان است. در واقع ، پس از یک آزمایش آزمایشی به ظاهر موفق ، زنجیره برگرهای سفید White Castle از فناوری برای اتوماتیک کردن فرآیند ورق زدن در 10 مکان دیگر استفاده خواهد کرد.

برای کمی در مورد این وضعیت ، قلعه سفید شروع به جایگزینی برخی از آشپزهای خود با روبات در یکی از رستوران های خود در ماه سپتامبر کرد. توجیه این آزمایش بیشتر به موضوعات مربوط به Covid-19 مربوط می شود - حفظ فاصله اجتماعی در آشپزخانه های فست فود که اغلب تنگ هستند ، دشوار است و همچنین اطمینان از اینکه کارمندان بالقوه آلوده به طور تصادفی مواد غذایی را آلوده نمی کنند.

< p> برای برداشتن گامهایی در جهت حل معضل ، قلعه سفید تصمیم گرفت که برخی از تهیه مواد غذایی را می توان به جای افراد توسط روبات ها اداره کرد. بنابراین "Flippy " معرفی شد: یک سیستم "ربات روی ریل " (ROAR) که می تواند ناگت ها را سرخ کند ، پته ها را بچرخاند و همبرگرها را به صورت خودکار مونتاژ کند.

https://techbord.com قلعه سفید آزمایش ربات آشپزی خودکار

اولین بار در Flippy ، ربات بیش از 14000 پوند غذا سرو می کند که برای اولین بار بد نیست. این تعداد با استقرار گسترده قلعه سفید Flippy ، که از سال 2021 آغاز می شود ، به میزان قابل توجهی رشد می کند. سایر مشخصات ، از جمله اینکه فروشگاه ها ربات ها را دریافت می کنند و چه زمانی برنامه تمام می شود ، همچنان در هوا هستند.

"لیزا اینگرام" مدیرعامل قلعه سفید در بیانیه ای گفت: "هوش مصنوعی و اتوماسیون منطقه ای بوده است که قلعه سفید می خواست برای بهینه سازی عملیات ما و ایجاد محیط کار بهتر برای اعضای تیم ما آزمایش کند." "ما معتقدیم که فناوری مانند Flippy ROAR می تواند خدمات به مشتری و عملکرد آشپزخانه را بهبود بخشد."

اینکه آیا عقاید Ingram با واقعیت همخوانی دارد یا خیر ، باید منتظر ماند. جایگزینی کارگران انسانی با روبات ممکن است روی کاغذ ایده خوبی به نظر برسد ، و ممکن است در یک مکان قلعه سفید به خوبی کار کرده باشد ، اما اگر با گسترش آزمون در ایالات متحده برخی از موانع ظاهر شود ، تعجب نخواهیم کرد.

قلعه سفید آزمایش ربات خودکار آشپزی "Flippy" را در 10 مکان دیگر آغاز می کند
tech-culture/قلعه-سفید-آزمایش-ربات-خودکار-آشپزی-flippy-را-در-10-مکان.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.