خبر

 • تک بورد - قاچاقچیان در حالی که کمبود تراشه شاهد افزایش تقاضا هستند ، از پردازنده های 256 سی پی یو به بدن خود می چسبند

  قاچاقچیان در حالی که کمبود تراشه شاهد افزایش تقاضا هستند ، از پردازنده های 256 سی پی یو به بدن خود می چسبند
  25 روز و 4 ساعت قبل

  WTF ؟! شما می دانید که هنگامی که قاچاقچیان شروع به فیلمبرداری از آن بر روی بدن خود می کنند ، چیزی کم است. به نظر می رسد بحران تراشه جهانی و در نتیجه مشکلات موجود در مورد سخت افزار رایانه باعث شده رانندگان خود را در CPU بپیچند تا کالاها را از مرز خارج کنند و مورد توجه قرار ندهند - حداقل آنها آنها را در حفره قاچاق سنتی ذخیره نمی کردند.

  در 16 ژوئن ، مقامات گمرک هنگ کنگ متوجه شدند که راننده و کمک راننده یک کامیون در حال عبور از پل هنگ کنگ-ژوهای-ماکائو هنگام جستجوی وسیله نقلیه آنها مشکوک عمل می کنند. هیچ چیز غیرمعمولی یافت نشد ، اما مأموران هنگام بی خطر کردن راننده ، چیزی نادرست را کشف کردند.

  https://techbord.com قاچاقچیان می چسبند پردازنده های فیلم 256 به بدن آنها به دلیل کمبود تراشه افزایش تقاضا

  اعتبار تصویر: HKEPC

  مشخص شد که این جفت ارز 256 Intel Core i7-10700 و Core i9 را به هم متصل کرده است. به گفته سایت هنگ کنگی HKEPC ، پردازنده های 10900K به ارزش 800000 یوان یا 123000 دلار به گوساله ها و تنه های خود با استفاده از فیلم چسبنده. فیلم

  اما این پایان ماجرا نبود. PC Gamer می نویسد که تلاش دیگری برای قاچاق که تصور می شود مربوط به اولین مورد است ، ده روز بعد در همان گذرگاه انجام شد. این بار ، 52 تراشه اینتل بین صندلی راننده و سرنشین جلو کشف شد.

  قاچاقچیان این هفته دوباره تلاش کردند ، البته بدون فیلم چسبنده. گمرک هنگ کنگ نوشت که 2200 CPU و 1000 ماژول RAM را از یک کامیون کانتینر ضبط کرده است (تصویر بالا). همچنین شامل 630 تلفن هوشمند و به طرز عجیبی 70 مورد لوازم آرایشی بود. ارزش کل محموله های آشکار در بازار حدود 4 میلیون دلار بود. گمرک هشدار داد که این جرایم می تواند منجر به "حداکثر جریمه 2 میلیون دلاری و حبس برای هفت سال" شود.

  اگرچه ما شاهد بهبود قیمت گذاری و در دسترس بودن سخت افزار هستیم ، به ویژه در چین ، جایی که کارت های گرافیک فروخته می شوند به طور عمده توسط معدنچیان سابق ، هنوز تقاضا و پول زیادی وجود دارد که می توان از طریق انواع غیراخلاقی به دست آورد. مطمئن نیستم که ارزش هفت سال پشت میله های زندان را دارد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری