techbord.com فیس بوک گفته است که ارز رمزنگاری Libra را در اوایل سال 2021 راه اندازی می کند

چیزی که باید منتظر آن بود: Libra سرانجام ممکن است در سال 2021 پس از انتظار بیش از حد انتظار راه اندازی شود ، اما نسخه کاملاً متفاوتی از رویای اصلی سکه کامپوزیت دیجیتال خواهد بود. فیس بوک مقیاس لازم برای عملکرد آن را دارد ، اما این بستگی به سرعت تأیید تنظیم کننده های نظارتی در سراسر جهان دارد که در حال حاضر مشغول پیمایش راه بهبود اقتصادی هستند.

بر اساس گزارش فایننشال تایمز ، رمزارزهای رایانه ای جنجالی Libra فیس بوک می تواند از اوایل ژانویه 2021 آغاز به کار کند ، اگرچه تقریباً همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده چشمگیر نبوده و هنوز در برخی مناطق منتظر تصویب است.

رمز دیجیتال در سال 2019 اعلام شد و در ابتدا از چندین نام مالی خانگی مانند Visa و Mastercard که انجمن Libra را برای همکاری در تلاش جهانی تشکیل دادند ، حمایت قابل توجهی دریافت کرد. با این حال ، این پروژه با توجه به سوابق ضعیف فیس بوک در محافظت از حریم خصوصی مصرف کننده در سیستم عامل خود ، به سرعت مورد توجه کمیته بانکی سنای ایالات متحده قرار گرفت ، که مشتاق کسب جزئیات بیشتر در مورد این طرح بلند پروازانه بود.

طولی نکشید که این نگرانی ها تا حدودی درست بود زیرا تبلیغات تقلبی برای ارز رمزنگاری نشده منتشر شده از فیس بوک آغاز شد و این شرکت به سرعت در تلاش برای حذف به موقع آنها بود. سپس ، یکی یکی از طرفداران برجسته Libra مانند PayPal ، Visa ، Mastercard ، Stripe و eBay از ترس جلب توجه بیجا از بدن ضد انحصار ، که هنوز در حال بررسی هر حرکت فیس بوک هستند ، عقب نشینی خود را از پروژه اعلام کردند.

به همین دلیل انجمن Libra در ایجاد یک یا چند "پایدار سکه " به ارزش ارزهای بین المللی متمرکز است ، که باید به راه اندازی آن کمک کند.

به دلیل فشارهای شدید نظارتی در برخی مناطق مانند اتحادیه اروپا ، احتمالاً Libra به سادگی به عنوان یک سکه با پشتوانه دلار آمریکا راه اندازی می شود و به تدریج به سمت استفاده از نشانه های بیشتر بر اساس ارزهای دیگر حرکت می کند . به غیر از این ، شما قادر خواهید بود از نشانه های Libra در یک برنامه مستقل به نام Novi (کالیبرای سابق) و همچنین WhatsApp و Messenger استفاده کنید.

هدف نهایی ایجاد یک اثر مصنوعی منحصر به فرد است سکه ای با چندین ارز پشتیبانی می شود ، اما این امر برای تنظیم کنندگان در سراسر جهان که می خواهند ثبات سیستم مالی جهانی را تهدید کند ، قانع کننده خواهد بود.

برای مصرف کنندگان در سراسر جهان که علاقه مند به Libra ، نشانه ای با دلار آمریکا می تواند جذابیت کمتری داشته باشد ، به خصوص اگر این بدان معنی باشد که با هزینه های اضافی متضرر می شوند. همانطور که گفته شد ، ارزهای رمزنگاری شده فقط به دلیل همه گیر شدن مورد توجه قرار گرفته اند و شرکت هایی مانند Binance از خود ارزهای پایدار با دلار پشتیبانی کرده اند که تاکنون با استقبال مثبتی روبرو شده اند.

فقط زمان مشخص می کند که آیا فیس بوک سرانجام می تواند فرمول را شکسته و با Libra وارد بازار رمزنگاری شود.

فیس بوک گفته است که ارز رمزنگاری Libra را در اوایل سال 2021 راه اندازی می کند
tech-culture/فیس-بوک-گفته-است-که-ارز-رمزنگاری-libra-را-در-اوایل-سال.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.