خبر

 • تک بورد - فیس بوک ممنوعیت ترامپ را به 2 سال افزایش داد ، تصمیم گرفت با سخت گیری بیشتری نسبت به سیاستمداران انجام شود

  فیس بوک ممنوعیت ترامپ را به 2 سال افزایش داد ، تصمیم گرفت با سخت گیری بیشتری نسبت به سیاستمداران انجام شود
  11 روز و 2 ساعت قبل

  به دنبال شورش در تاریخ 6 ژانویه ، فیس بوک حساب های ترامپ را در همه سیستم عامل های خود به حالت تعلیق درآورد تا از تحریک خشونت بیشتر توسط وی جلوگیری کند. بعداً هیئت نظارت مستقل فیس بوک این تعلیق را تأیید کرد اما گفت که لازم است آن را با عبارات محدود تعریف کند ، و باعث شد فیس بوک پروتکل های جدید اجرایی را بنویسد که حداکثر مدت تعلیق را دو سال تعیین می کند. تعلیق ترامپ اکنون در 7 ژانویه 2023 تجدید نظر

  "نیک کلگ ، معاون سیاسی امور فیس بوک ، می نویسد:" در پایان این دوره ، ما به متخصصان خواهیم پرداخت تا ارزیابی کنند که آیا خطر ایمنی عمومی کاهش یافته است. "ما عوامل خارجی ، از جمله موارد خشونت ، محدودیت در اجتماعات مسالمت آمیز و سایر نشانه های ناآرامی های مدنی را ارزیابی خواهیم کرد. اگر تشخیص دهیم که هنوز خطر جدی برای امنیت عمومی وجود دارد ، محدودیت را برای مدت زمان مشخص و ادامه ارزیابی مجدد تا زمان کاهش خطر. "

  هنگامی که تعلیق ترامپ برداشته می شود ،" مجموعه ای دقیق از تحریم هایی که به سرعت در حال افزایش است "در صورت نقض مجدد استانداردهای اجتماعی فیس بوک ،" آماده اعمال خواهد شد " . حذف دائمی وی امکان پذیر است.

  https://techbord.com Facebook ممنوعیت ترامپ را به 2 سال تمدید کرد ، تصمیم می گیرد خشن تر نسبت به سیاستمداران

  حرکت به جلو ، فیس بوک با مجازات هایی که برای سیاستمداران اعمال می شود دقیق تر خواهد بود. نقض استانداردهای جامعه آنها با تعلیقاتی در مدت زمان طولانی ، از یک ماه تا دو سال مواجه خواهد شد. در برخی موارد ، دسترسی به یک پست یا حساب نیز می تواند محدود شود.

  فیس بوک همچنان به پست های مهم اما بحث برانگیز استثنائات شایستگی اخبار اعطا می کند ، اما دیگر هنگام تصمیم گیری در مورد پست بودن به سیاستمداران برخورد ترجیحی نخواهد داد شایسته اخبار.

  آنها قول می دهند که "بدون در نظر گرفتن نویسنده محتوای آن در صورت غلبه بر منافع عمومی" ، محتوا را حذف کنند. آنها همچنین برچسب گذاری بر روی پست هایی را که به همین ترتیب استثنائات شایستگی اخلاقی اعطا شده اند ، آغاز می کنند.

  فیس بوک تأیید می کند که پروتکل های جدید آنها اکنون و در هر موردی که تصویب می شوند ، بحث و جدال ایجاد می کنند. آنها همچنان به دفاع از "چارچوبهای مورد توافق قانونگذاران مسئول دموکراتیک" ادامه می دهند ، اما به جای چنین راه حلی ، آنها مایلند خود به تنظیم دادگاههای افکار عمومی خود ادامه دهند.

  اعتبار تصویر: پابرهنه ارتباطات

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری