خبر

 • تک بورد - فیس بوک دیگر پست های ادعای تولید Covid-19 را حذف نمی کند

  فیس بوک دیگر پست های ادعای تولید Covid-19 را حذف نمی کند
  16 روز و 15 ساعت قبل

  فیس بوک در مورد اجرای قوانین نادرست اطلاعات Covid-19 سختگیرانه عمل کرده است ، اما یک ادعا وجود دارد که غول رسانه های اجتماعی دیگر آن را حذف نخواهد کرد: این ویروس توسط بشر ساخته یا ساخته شده است.

  همانطور که توسط Politico گزارش شده است ، فیس بوک در پی گزارش وال استریت ژورنال از سه دانشمند در انستیتوی ویروس شناسی ووهان که در اواخر سال 2019 در بیمارستان بستری شد ، علائمی شبیه علائمی را که هنگام آلوده شدن به ویروس تجربه کرده بودند ، تغییر داد. .

  گزارش منجر به این شد كه رئیس جمهور جو بایدن به مأموران اطلاعاتی دستور داد تا منشا C Covid-19 و نظریه نشت آزمایشگاه را بررسی كنند. بایدن گفت: "من هم اکنون از جامعه اطلاعاتی خواسته ام که تلاش خود را برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که می تواند ما را به نتیجه نهایی نزدیک کند دو چندان کند." jpg "alt = " https://techbord.com فیس بوک دیگر پست هایی را که ادعا می شود Covid-19 تولید شده است "حذف نمی کند"

  موسسه ویروس شناسی ووهان. آیا Covid-19 از اینجا سرچشمه گرفته است؟

  انجمن اطلاعاتی ایالات متحده "در مورد دو سناریوی احتمالی" در مورد منشا Covid-19 به هم پیوسته است: این از تماس انسان با یک حیوان آلوده بوجود آمده است ، یا از یک آزمایشگاه آمده است. تصادف. IC در حال حاضر به سناریوی سابق متمایل است.

  اطلاعات غلط از هر نوع ، به ویژه هنگامی که صحبت از ماهیت سیاسی یا پزشکی باشد ، مدت هاست که برای سایت های رسانه های اجتماعی مشکل ساز شده است. فیس بوک نبرد خود را علیه پست های Covid-19 در فوریه 2020 آغاز کرد ، زمانی که گفت تبلیغات ویروس ویروس کرونا را ممنوع می کند. به دنبال افزایش نظریه های توطئه ، از جمله عقیده عجیب و غریب رایج مبنی بر اینکه این برج توسط برج های سلولی 5G ایجاد شده است ، فیس بوک تلاش های خود را برای حذف ادعاهای دروغ افزایش داد و حتی شروع به اطلاع رسانی به کاربرانی کرد که اخبار جعلی مربوط به ویروس کرونا را "دوست دارند".

  با به روزرسانی خط مشی ، فیس بوک دیگر ادعاهایی مانند Covid-19 را که در آزمایشگاه عنوان شده یا بیو سلاح دولت است ، حذف نخواهد کرد. این شرکت می نویسد: "ما در حال کار با متخصصان بهداشت برای همگام شدن با روند در حال تکامل بیماری همه گیر هستیم و به طور مرتب سیاست های خود را با بروز واقعیت ها و روندهای جدید به روز می کنیم."

  فیس بوک در اوایل سال جاری اعلام کرد بیش از 12 میلیون قطعه محتوای مربوط به واکسن Covid-19 / حاوی اطلاعات نادرست را که می تواند منجر به آسیب جسمی قریب الوقوع شود حذف کرده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری