خبر

 • تک بورد - فورد و HP در حال بازیافت ضایعات چاپگر سه بعدی در قطعات کامیون هستند

  فورد و HP در حال بازیافت ضایعات چاپگر سه بعدی در قطعات کامیون هستند
  17 روز و 2 ساعت قبل

  چرا مهم است: فورد و اچ پی برای ایجاد خط تولید پایدارتر برای کامیون F-250 دست به دست هم داده اند. این شرکت ها دریافته اند که زباله های چاپگر سه بعدی ، از جمله پلاستیک و پودر ، می توانند برای تولید قطعات خودرو قالب تزریقی F-250 که سبک تر ، ارزان تر ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و بالاتر از همه پایدار هستند ، بازیافت شوند.

  این یک نمونه عالی از دو شرکت از صنایع کاملاً متفاوت است که برای پایدارترتر کار می کنند. فورد و HP از پلاستیک و پودر ضایعات چاپگرهای سه بعدی برای ایجاد کلیپ های خط سوخت تزریق قالب برای کامیون Super Duty F-250 استفاده می کنند. شرکت دندانپزشکی SmileDirectClub ، که دارای تعداد کمی چاپگر 3D برای تولید ردیف دندان است ، نیز به خط تولید سبز کمک می کند.

  ظاهرا زباله های چاپگرها به چند شرکت دیگر منتقل می شود - Lavergne و ARaymond —که مواد بازیافتی را به کلیپ های سوخت تبدیل می کند.

  https://techbord.com فورد و HP در حال بازیافت چاپگر سه بعدی هستند ضایعات موجود در قطعات کامیون

  به طور چشمگیری ، کلیپ های سوخت بازیافتی که از ضایعات چاپگر سه بعدی ایجاد می شوند 7٪ سبک تر و طبق نظر فورد 10٪ هزینه کمتری دارند و در برابر مواد شیمیایی و رطوبت مقاوم تر از مواد غیر بازیافتی آنها هستند. پیشینیان.

  دبی میلوسکی ، همکار فنی در فورد ، گفت: "بسیاری از شرکت ها کاربردهای خوبی برای فناوری های چاپ سه بعدی پیدا می کنند ، اما همراه با HP ، ما اولین کسی هستیم که یک برنامه با ارزش بالا پیدا می کند برای پودر زباله که احتمالاً به محل دفن زباله تبدیل می شود و آن را به قطعات خودرویی با عملکرد و با دوام تبدیل می کند. تیم تحقیقاتی در فورد 10 وسیله نقلیه موجود دیگر را شناسایی کرده اند که می توانند از این ماده استفاده کنند و آن را به مدل های بعدی منتقل می کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری