خبر

 • تک بورد - فناوری اسکن کف دست Amazon One در حال حاضر به عنوان پذیرش در رویدادها استفاده می شود

  فناوری اسکن کف دست Amazon One در حال حاضر به عنوان پذیرش در رویدادها استفاده می شود


  10 ماه قبل

  تا کنون ، ما فناوری آمازون وان را در برخی از فروشگاه های آن مشاهده کرده ایم و به زودی موارد بیشتری نیز ارائه می شود. با این حال ، به نظر می رسد آمازون قصد ندارد فناوری خود را به خود محدود کند ، زیرا قبلاً اولین مشتری شخص ثالث خود ، شرکت بلیط فروشی دیجیتال AXS را پیدا کرده است.

  آمازون استفاده از فناوری اسکن کف دست خود را در سپتامبر 2020 با افتتاح فروشگاههای Amazon Go خود آغاز کرد. از آن زمان ، غول خرده فروشی فناوری آمازون وان خود را به بیش از 60 فروشگاه گسترش داد و راهی مناسب برای پرداخت هزینه مواد غذایی و کالاهای شما ارائه داد. اکنون ، شما همچنین آن را به عنوان یک روش پذیرش برای ورود به آمفی تئاتر Red Rocks کلرادو ، که AXS مسئول این فرایند است ، مشاهده خواهید کرد.

  استفاده از Amazon One برای ورود به رویداد آمفی تئاتر Red Rocks ، شرکت کنندگان ابتدا باید AXS Mobile ID خود را به Amazon One پیوند دهند. پس از اتمام کار ، به یک پایه بلیط مستقل آمازون وان بروید ، یکی از کف دستان خود یا هر دو را اسکن کنید ، و به شما اجازه داده می شود که در این رویداد شرکت کنید. پایه های بلیط در خارج و داخل سالن در دسترس خواهد بود و فرایند پذیرش باید کمتر از یک دقیقه به طول انجامد. نوآوری ، "برایان پرز ، مدیرعامل AXS گفت. "ما همچنین بسیار هیجان زده هستیم که آمازون وان را برای مشتریان و صنعت خود در زمانی که نیاز به راه حل های سریع ، راحت و بدون تماس بلیط وجود دارد ، بیاوریم. "

   https://techbord.com آمازون از <b>فناوری</b> <b>اسکن</b> کف دست اکنون به <b>عنوان</b> <b>پذیرش</b> در <b>رویدادها</b> <b>استفاده</b> می شود

  آمازون اعلام می کند که حتی اگر از آمازون استفاده می کنید یک فناوری اسکن کف دست در مکان شخص ثالث ، Amazon One ID و داده های شما غیر از آمازون برای همه غیرقابل دسترسی است.

  در حال حاضر ، تنها مکانی که به شما اجازه می دهد با استفاده از Amazon One وارد شوید ، Red Rocks است. آمفی تئاتر با این حال ، این شرکت در حال حاضر در حال پیاده سازی فناوری اسکن کف دست خود با سایر شرکای بالقوه است.

  آمازون پیش از این فناوری اسکن کف دست خود را با ارائه کوپن 10 دلاری برای هر کسی که کف دست خود را به کاربر پیوند داده بود ، تبلیغ کرده بود. " s حساب آمازون هیاهوی ناشی از آن باعث شد تا قانونگذاران آمریکایی سوالات خود را در مورد نحوه ذخیره این اطلاعات با خیال راحت از سوی شرکت مطرح کنند. پرسشگران انتظار داشتند تا 26 آگوست پاسخی داده شود ، اما ما هیچ جزئیاتی نمی دانیم و حتی اگر آمازون به سوالات پاسخ داده باشد.


  تگ ها:

  فناوری , اسکن , amazon , حاضر , عنوان , پذیرش , رویدادها , استفاده


  v 23
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری