خبر

 • تک بورد - فروش NFT در کمتر از 15 میلیون دلار در سال گذشته به 2.5 میلیارد دلار در H1 2021 افزایش یافته است

  فروش NFT در کمتر از 15 میلیون دلار در سال گذشته به 2.5 میلیارد دلار در H1 2021 افزایش یافته است
  29 روز و 14 ساعت قبل

  جهان ارز رمزنگاری شده با سرعت باورنکردنی در حال رشد است و با آن ، بسیاری از بازارهای همبسته. این مورد در مورد NFT ها است که در سال گذشته با افزایش حجم فروش از 13.7 میلیون دلار در نیمه اول سال 2020 به 2.5 میلیارد دلار در سال 2021 تاکنون ، جهش چشمگیری داشته است.

  همانطور که توضیح دادیم ، NFT مخفف Non-Fungible Token است ، یک قطعه قابل تجارت از هنر دیجیتال ، ویدئو یا موارد درون بازی که توسط بلاکچین تأیید شده است تا از منحصر به فرد بودن آن اطمینان حاصل کند. محبوبیت NFT ها در حال رسیدن به سطح جدید است زیرا برخی از آنها به میلیونها دلار فروخته می شوند ، مانند Beeple "Everydays: The First 5000 Days" با قیمت 69 میلیون دلار فروخته می شود ، و اولین توییت توییتر با قیمت تقریبا 3 میلیون دلار

  همین هفته گذشته ، ما به لطف سر تیم برنرز لی ، فروش چند میلیون دلاری دیگری داشتیم که بیش از 5.4 میلیون دلار برای کد منبع شبکه جهانی وب که وی نوشت ، جمع کرد.

  تمام این فروش ها به میزان فروش NFT کمک زیادی کرده است ، تقریباً در نیمه اول سال 2021 به 2.5 میلیارد دلار رسیده است که توسط DappRadar گزارش شده است. با این حال ، NonFungible در این مدت 1.3 میلیارد دلار گزارش داده است ، اما 8 میلیارد دلار NFT "DeFi" (مالی غیرمتمرکز) را در نظر نمی گیرد.

   https://techbord.com فروش NFT در کمتر از 15 میلیون دلار در سال گذشته به 2.5 میلیارد دلار در H1 2021 افزایش یافت

  " Everydays: The First 5000 Days "توسط Beeple

  DappRadar و NonFungible هر دو فقط معاملات انجام شده از طریق بلاکچین را ردیابی می کنند. با توجه به اینکه برخی از این فروش های چند میلیونی تا حدی از بلاکچین انجام می شود و بعداً به آن اضافه می شود ، این ارقام می توانند حتی بیشتر شوند.

  NFT ها عمدتا در بازارها فروخته می شوند. Rarible و OpenSea بازارهای آزاد با طیف گسترده ای از NFT ها از مجموعه های مختلف است. بازارهای دیگر مانند NBA Top Shot و Axie Infinity Marketplace فقط مجموعه ای از NFT ها را به فروش می رسانند ، اما هنوز هم می توانند صدها هزار معامله گر را جمع کنند.

  برخی NFT ها را کلاهبرداری می دانند ، برخی دیگر به عنوان یک قطعه فرهنگ ، اما بسیاری آن را یک فرصت سرمایه گذاری مشابه ارز رمزپایه می دانند. صرف نظر از اینکه کدام یک از آنها باشد ، به نظر می رسد NFT ها اینجا هستند تا فعلاً بمانند.

  Masthead توسط Vladimir Kazakov

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری