خبر

 • تک بورد - فروش دستگاه Oculus نزدیک به 7 میلیون دستگاه در سال 2021 برآورد شده است

  فروش دستگاه Oculus نزدیک به 7 میلیون دستگاه در سال 2021 برآورد شده است


  19 روز و 6 ساعت قبل

  هنگامی که فیس بوک در اواخر سال گذشته نام شرکت خود را به Meta تغییر داد، چیزی بیش از یک تغییر نام تجاری ساده بود. این حرکت نشان داد که شرکت رسانه های اجتماعی در نهایت در مورد آنچه در آینده خواهد آمد جدی می شود. یعنی به سمت متاورس و توسط پروکسی، برنامه هایش برای Oculus رانده است. به طور مناسب، به نظر می رسد که فروش هدست های Oculus این شرکت در حال افزایش است.

  IDC تخمین می‌زند که متا در سال 2021 بین 5.3 تا 6.8 میلیون دستگاه VR فروخته است. ارقام شرکت تا زمانی که داده‌های سه ماهه چهارم نهایی نشود مشخص نخواهد شد و حتی پس از آن، متا به طور منظم فروش Oculus را فاش نمی‌کند. داده ها، بنابراین ممکن است هرگز به طور قطع بدانیم. حتی در این محدوده، باز هم بهتر از 3.5 میلیون دستگاهی است که گمان می‌رود شرکت در سال 2020 فروخته است.

  هم جفریز و هم کی‌بانک کپیتال گزارش دادند که دانلودهای اپلیکیشن Oculus در هفته تعطیلات افزایش یافته است. برنت تیل از Jefferies اشاره کرد که کاربران فعال روزانه در روز کریسمس نسبت به مدت مشابه در سال 2020 90 درصد افزایش یافته است.

   https://techbord.com <b>فروش</b> <b>دستگاه</b> <b>Oculus</b> در سال <b>2021</b> <b>نزدیک</b> به 7 <b>میلیون</b> <b>دستگاه</b> تخمین زده شده است

  فیس بوک Oculus را به قیمت 2 میلیارد دلار در سال 2014 خریداری کرد اما تا همین اواخر عملاً کار زیادی با این خرید انجام نداد. با نگاهی به گذشته، کاملاً ممکن است که فیس بوک به سادگی منتظر سخت افزار و فناوری باشد تا به چشم انداز خود برسد.

  در واقع، اکثر هدست های واقعیت مجازی اولیه با کیفیت مناسب (نه بینندگان مقوایی با کمک گوشی های هوشمند) نیاز به فیزیکی داشتند. اتصال داده و قدرت را به سیستم میزبان منتقل می کند و جذابیت آنها را به شدت محدود می کند. زمانی که سیستم‌های بی‌سیم واقعی وارد بازار شدند، فروش به‌طور قابل توجهی افزایش یافت.

  در حالی که داده‌های برنامه Oculus از تعطیلات امیدوارکننده است، زمان نشان می‌دهد که چقدر از این فعالیت بیشتر از استفاده معمولی است.

  >

  اعتبار تصویر: Remy Gieling، Eugene Capon


  تگ ها:

  فروش , دستگاه , oculus , نزدیک , میلیون , 2021 , برآورد


خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری