خبر

 • تک بورد - فرم تقاضای شغلی استیو جابز در سال 1973 برای چهارمین بار در حراج است و هم اکنون یک NFT همراه دارد

  فرم تقاضای شغلی استیو جابز در سال 1973 برای چهارمین بار در حراج است و هم اکنون یک NFT همراه دارد
  27 روز و 15 ساعت قبل

  فرم تقاضای شغلی سال 1973 که توسط استیو جابز ، بنیانگذار اپل پر شده است ، برای چهارمین بار حراج می شود ، اما با اضافه شدن جالب. علاوه بر کالای فیزیکی ، یک نسخه غیر قابل انعطاف (NFT) در یک حراج جداگانه به فروش می رسد.

  برنامه تک صفحه ای برای موقعیت نا مشخص از مدیرعامل سابق با ارزش ترین شرکت جهان دارای خطاهای املایی و علائم نگارشی است ، مانند "" Hewitt-Packard "به جای "هیولت پاکارد". این چهارمین بار است که حراج می شود ، در سال 2017 18750 دلار ، در سال 2018 174،757 دلار و مارس گذشته 222،400 دلار جمع شده است.

  حراج فعلی کمی متفاوت از حراج قبلی است. زیرا این یک آزمایش جالب در مورد اینکه آیا مردم ممکن است مایل به پرداخت هزینه بیشتر برای یک NFT بیش از چیز واقعی باشند ارائه می دهد. هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی فرم درخواست برای فروش است و پنج روز دیگر باقی مانده است ، نسخه اول با اختلاف ظاهرا غیرقابل غلبه جلو است.

   https://techbord.com فرم تقاضای شغلی استیو جابز '1973 برای چهارمین بار در حراج است ، اکنون با NFT همراه است

  فرم فیزیکی ، در حال حاضر متعلق به Winthorpe Ventures است و از طریق برنامه حراج Snoofa فروخته می شود ، 19 پیشنهاد دریافت کرده است و اکنون 32400 دلار است. NFT که با استفاده از Ethereum در Rarible قابل خریداری و خریداری است ، پس از 9 پیشنهاد ، معادل 1029 دلار رسیده است - کاملاً کمتر از 5.4 میلیون دلار که NFT کد منبع وب شبکه جهانی اخیراً ساخته است.

  Olly Joshi ، سازمان دهنده حراج ، می نویسد: "حراج برنامه دستیابی به کار استیو جابز که به صورت دستی نوشته شده است ، 1973 هدف آن برجسته کردن تغییر مدرن در ارزش درک شده - فیزیکی یا دیجیتالی است." سه سال قبل از تأسیس اپل با استیو وزنیاک و رونالد وین ، جابز در فرم نوشت که وی دارای گواهینامه رانندگی است اما اضافه کرد که دسترسی او به حمل و نقل "امکان پذیر است اما محتمل نیست". وی همچنین به مهارت خود اشاره کرد با رایانه و ماشین حساب و در بخشی که شماره تلفن را می خواهد ، "هیچ کدام "

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری