خبر

 • تک بورد - فردی به اتهام نقشه منفجر کردن مرکز داده آمازون دستگیر شد

  فردی به اتهام نقشه منفجر کردن مرکز داده آمازون دستگیر شد
  25 روز و 23 ساعت قبل

  یک مرد تگزاسی به دلیل اتهاماتی مبنی بر اینکه قصد داشت بمب گذاری در یک مرکز داده خدمات آمازون وب در ویرجینیا را دستگیر کند دادستان های فدرال گفتند که هدف وی "از بین بردن حدود 70 درصد از اینترنت" است.

  ست آرون پندلی ، 28 ساله ، از ویچیتا فالز ، روز پنجشنبه پس از تلاش برای خرید آنچه که به اعتقاد او مواد منفجره C4 بود ، دستگیر شد ، اما در واقع دستگاه های بی اثر از یک افسر مخفی FBI بود ، گزارش نیویورک تایمز.

  < طبق شكایت جنایی ، یك شهروند در 8 ژانویه با FBI در ارتباط با عکسهای منتشر شده در MyMilitia.com ، تالار گفتگو كه برای سازماندهی گروه های شبه نظامی استفاده می شود ، تماس گرفت. شخصی با استفاده از نام صفحه نمایش دیونیسوس نوشت که آنها در حال برنامه ریزی برای "انجام یک آزمایش کوچک" هستند که می تواند "خطرناک" باشد و "باعث ایجاد گرمای زیادی می شود". "وقتی کاربر دیگری از دیونیسوس پرسید که آنها چه می خواهند ، او با "مرگ "

  یک منبع آدرس ایمیل Dionysus را به FBI ارائه داد که در پندلی ثبت شده بود. در اواخر ژانویه ، او شروع به برقراری ارتباط با یک منبع محرمانه دیگر با استفاده از سیگنال کرد. آن شخص به FBI گفت كه پندلی قصد دارد از مواد منفجره پلاستیكی برای بمباران مراكز داده آمازون وب سرویس ها استفاده كند.

  منبع با كار با آژانس ، پندلی را به شخصی معرفی كرد كه ادعا می كرد تهیه كننده مواد منفجره است اما در واقع مخفی بود. . در یك گفتگوی ضبط شده ، پدلی ​​اظهار امیدواری كرد كه این بمب گذاری ها موجب خشم "الیگارشی" شود.

  FBI همچنین از پیام های خصوصی احضار شده فیس بوك به عنوان مدرک استفاده كرد. جستجوی حساب کاربری وی در شبکه های اجتماعی نشان داد که پندلی به خاطر حضور در شورش کاپیتول به خود می بالد. او به یکی از همکارانش گفت که در حالی که هرگز وارد ساختمان نمی شد ، یک تکه شیشه از پنجره کاپیتول برداشته بود. پندلی همچنین به یك افسر مخفی گفت كه وی یك اسلحه اره شده به واشنگتن برده بود اما آن را در اتومبیل خود رها كرده بود.

  ، و به طور مداوم بردارهای مختلف را برای هرگونه تهدید احتمالی بررسی کنید ، "سخنگوی خدمات وب آمازون گفت. "" ما همچنان این هوشیاری را در مورد کارمندان و مشتریان خود حفظ خواهیم کرد. "

  هنگامی که مأموران پس از دستگیری پندلی در خانه را جستجو کردند ، بخشی از یک تفنگ اتوماتیک را پیدا کردند ، یک تپانچه رنگی شبیه به یک اسلحه اسباب بازی ، کلاه گیس ، ماسک و یک قمه که کلمه "Dionysus " روی آن نوشته شده است. همچنین نقشه ها ، یادداشت ها و کارت های فلش دست ساز مربوط به حمله برنامه ریزی شده وی وجود داشت.

  اعتبار تصویر: Tada Images

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری