techbord.com عکس صفحه Red Dead Redemption 2 در بخش اخبار با فضای واقعی خارج از خانه اشتباه گرفته می شود

چه اتفاقی افتاده؟ KTVZ ، یک ایستگاه خبری در اورگان ، به طور تصادفی تصویری از Rockstar 'open-world Western در بخش "Out & About " خود را به اشتراک گذاری عکسهای زیبا از این فصل نشان داد. در میان چندین عکس واقعی از آسمانهای پر جنب و جوش ، قله های سر به فلک کشیده و دریاچه های مه آلود ، تصویری از آبشارهای کامبرلند Red Dead Redemption 2 و رودخانه داکوتای نیو هانوفر با کوههای برفی و ناهموار Ambarino در

دنیای عاشقانه ساخت Red Dead Redemption 2 Rockstar هنوز هم با داشتن یک داستان متحرک و تصاویری استثنایی که به راحتی کنترل های بازی و اسلحه های تا حدی ناجوانمردانه بازی را پوشانده است ، هنوز هم نمیتوان دید. ممکن است نفس کشیدن در دنیای باز برای بعضی ها کمی بی رمق باشد ، اما این یکی از آن بازی هایی است که در آن کاوش یا گشت و گذار در اطراف به همان اندازه انجام یک مأموریت دیوانه ارزشمند است.

< p> البته ، Rockstar برای خنثی کردن اصالت ، از مکان های واقعی در سرتاسر آمریکای شمالی الهام گرفته است که اغلب آنقدر قانع کننده به نظر می رسند که اخیراً یک ایستگاه خبری مستقر در اورگان به اشتباه یکی از تصاویر صفحه بازی را در "Out بخش & About 'به معنای نمایش تصاویر واقعی از خارج از منزل است.

Ayeeeeeeeeee از r / RedDeadOnline

به گفته کاربر Reddit که دخترش ارسال کرده است ، این اولین بار نیست که این اتفاق می افتد ، و بعید است که آخرین باشد ، خصوصاً با توجه به اینکه چگونه پیشرفتهای گرافیکی نسل بعدی مرزهای بصری و پیچیدگیهای دنیای بازی را بیشتر تحت فشار قرار خواهد داد.

نمای RDR2 به طرز ناخوشایندی در حدود 20- علامت دوم

همچنین اولین بار نیست که یک بازی Rockstar به اشتباه اشتباه گرفته می شود واقعیت هم هست. سال گذشته ، یک سیاستمدار پاکستانی پس از اشتباه در یک کلیپ بازی از هواپیما و جلوگیری از یک نفتکش برای یک حادثه واقعی ، فریب دیدهای GTA V شد.

RDR2 به نظر می رسد حتی بهتر است بازی بسیار جدیدتری است ، گرچه ممکن است سبک و سبک غربی آن مطابق با سلیقه همه نباشد. خوشبختانه ، به دنبال تصمیم Rockstar برای انتشار حالت چند نفره Red Dead به عنوان یک بازی جداگانه ، موانع کاوش در دنیای باز و جذاب آن اکنون به طور موقت به 5 دلار کاهش یافته است.

عکس صفحه Red Dead Redemption 2 در بخش اخبار با فضای واقعی خارج از خانه اشتباه گرفته می شود
tech-culture/عکس-صفحه-red-dead-redemption-2-در-بخش-اخبار-با-فضای-واقعی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.