خبر

 • تک بورد - عجیب و غریب ویروس کرونا ویروس: سنگاپور ایر هواپیماهای پارک شده را به رستوران های پاپ آپ تبدیل می کند

  عجیب و غریب ویروس کرونا ویروس: سنگاپور ایر هواپیماهای پارک شده را به رستوران های پاپ آپ تبدیل می کند
  23 روز و 18 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: Covid-19 سال 2020 را به سالی تبدیل کرده است که باید عجیب ترین سال تاریخ معاصر باشد. از برش های مقوایی جایگزین طرفداران در رویدادهای ورزشی و سر و صدای جعلی جمعیت گرفته تا کمبود کاغذ توالت ، آموزش از راه دور و پایان کنفرانس های فناوری شخصی ، اقدامات برای جلوگیری از شیوع ویروس باعث شده است که امسال بیشتر به عنوان یک قسمت از آینه سیاه احساس کنیم تا واقعیت .

  از این منظر ، آخرین شیرین کاری شرکت هواپیمایی سنگاپور برای این دوره مساوی است.

  در تلاش برای زنده ماندن و درآمدزایی ، شرکت هواپیمایی مبارز به زودی دو هواپیمای مسافربری A380 را به "پاپ" تبدیل خواهد کرد. رستوران های "بالا". حامیان به فرودگاه چانگی سنگاپور می روند ، در زمان رزرو سوار هواپیما می شوند و از راحتی صندلی خود از یک وعده غذایی لذت می برند.

  https://techbord.com عجیب بودن ویروس کرونا ویروس: سنگاپور ایر هواپیماهای پارک شده را به رستوران های پاپ آپ تبدیل می کند

  قیمت از 642 دلار استرالیا (حدود 473 دلار) برای هر وعده در یک سوئیت به حدود 53.50 دلار استرالیا (حدود 40 دلار) برای صندلی در کلاس اقتصادی. میهمانان حتی می توانند با استفاده از مایل های مکرر خود ، هزینه پرداخت کنند.

  با توجه به دستورالعمل های فاصله اجتماعی ، فقط حدود نیمی از صندلی های هر هواپیما برای صرف غذا استفاده می شود.

  کل ماجرا در 24 و 25 اکتبر برگزار می شود و طبق گفته بلومبرگ ، بلیط های یک غذای منحصر به فرد ظرف 30 دقیقه به فروش می رسد. همچنین به امید پذیرایی از میهمانان دیگری که علاقه مند به تجربه هستند ، لیست انتظار ایجاد می شود.

  اعتبار تصویر: G Tipene ، Agent Wolf

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری