خبر

 • تک بورد - طرفداران بازی های ویدیویی کلاسیک عاشق این کتاب Pac-Man: Birth of a Icon هستند

  طرفداران بازی های ویدیویی کلاسیک عاشق این کتاب Pac-Man: Birth of a Icon هستند
  چند ثانیه قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Pac-Man یکی از تعداد کمی از بازی های ویدیویی است که حتی افرادی که از طریق PlayStation رایانه شخصی نمی دانند آن را تشخیص می دهند. برای جشن چهل سالگی اش سال گذشته ، کوک و بکر یک کتاب 300+ صفحه ای را با جزئیات تاریخچه حق رای دادن منتشر کرده اند ، و برخی از نسخه های گردآورنده جذاب نیز وجود دارد.

  همانطور که توسط The Verge گزارش شده است ، Pac-Man: Birth of a Icon "اولین کتاب رسمی تاریخ" است که این مجموعه را بررسی می کند ، "از الهام" قطعه پیتزا "سازنده تورو ایواتانی تا موفقیت خارق العاده بازی در بازی ها و فراتر از آن. "

  نسخه استاندارد جلد جلد سخت کتاب با قیمت 39 دلار در اواخر امسال وارد بازار می شود. طرفداران بازی های ویدیویی کلاسیک ممکن است وسوسه شوند که نسخه کالکتور را انتخاب کنند ، که شامل یک رمز بازی Pac-Man ، فشار وینیل کاملاً جدید آهنگ Pac-Man Fever توسط باکنر و گارسیا است - در جدول ایالات متحده به رتبه 9 رسید. در مارس 1982 - و یک جعبه بسیار جالب Pac-Man. این نسخه به 2000 نسخه محدود شده و 99 دلار قیمت دارد. در همین حال ، طرفداران فوق العاده می توانند یکی از 40 نسخه مجموعه دار را که توسط خود ایواتانی امضا شده است ، با قیمت 299 دلار بدست آورند.

  "با داستان های ناگفته ، جزئیات جدید و تصاویر آرشیوی ، Pac-Man: Birth of a Icon نمایشگاه حق رای دادن را به نمایش می گذارد تاریخ پیچیده ای از توکیو تا شیکاگو تا بوستون ، باز کردن بسته داستان های صنعت بازی های ویدیویی Namco و Midway Manufacturing. " توزیع کننده میدوی آن را به Pac-Man تغییر داد. این شرکت نگران بود که کسی به ماشینهای بازی خدشه وارد کند تا چیزی را بخواند که کمتر مورد پسند خانواده باشد.

  https://techbord. com طرفداران بازی های ویدیویی کلاسیک عاشق این Pac-Man: Birth of a Icon book

  واقعیت جالب دیگر Pac-Man هستند که به نسخه Atari 2600 مربوط می شود ، که چنین پورت وحشتناکی از بازی Arcade بود. اینکه علی رغم فروش 7 میلیون نسخه ، خراب شدن بازی ویدیویی در سال 1983 به همراه ET مقصر شناخته شد.

  Pac-Man: تولد یک نماد را می توان هم اکنون خریداری کرد و انتظار می رود در 30 ژوئیه 2021 ارسال شود .

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری