خبر

 • تک بورد - شیکاگو اقدامات قانونی را به DoorDash و Grubhub ارائه می دهد تا اقدامات تجاری فریبنده را کنار بگذارند

  شیکاگو اقدامات قانونی را به DoorDash و Grubhub ارائه می دهد تا اقدامات تجاری فریبنده را کنار بگذارند
  28 روز و 12 ساعت قبل

  بسیاری از مسافران از خدمات تحویل مانند DoorDash و Grubhub برای غلبه بر همه چیز از برنامه های شلوغ گرفته تا همه گیری های جهانی استقبال کرده اند. در حالی که این مشاغل خدمات مورد علاقه مردم را ارائه می دهند ، دفتر امور بازرگانی و حمایت از حقوق مصرف کننده شیکاگو (BACP) اتهاماتی را علیه سرویس های تحویل به دلیل تخلفاتی مانند تبلیغات فریبنده ، مسیریابی تماس ها و اخذ هزینه های گمراه کننده مشتری ارائه کرده

  شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، به همراه دفاتر BACP و مشاوران مصرف کننده در شیکاگو ، دو شکایت علیه DoorDash و Grubhub در روز جمعه تشکیل دادند. در دعاوی مزبور به شیوه های تبلیغاتی و شارژ فریبنده متعددی اشاره شده است که منجر به آسیب واقعی و احتمالی شهرت رستوران های غیر وابسته و همچنین شیوه های فریبنده شارژ شده است که برای مخفی کردن هزینه ها و هزینه های مختلف برای رستوران ها و مصرف کنندگان طراحی شده است.

  در حالی که شکایت اخیراً مطرح شده است ، ادعاهای هر شکایت قلمرو جدیدی برای هیچ یک از طرفین نیست. DoorDash و Grubhub قبلاً به دلیل شیوه های تجاری شناخته شده خود خبرساز شده اند. Grubhub به طور مرتب برای هر رستورانی که به عنوان بخشی از خدمات تبلیغ می شود ، یک شماره تلفن منحصر به فرد ایجاد می کند. هنگامی که از این شماره برای ثبت سفارش استفاده می شود ، خدمات شامل هزینه سفارش تلفن بر اساس درصد متوسط ​​سفارشات ، طول تماس و غیره می شود. در سال 2019 DoorDash توجه ناخواسته ای را به خود جلب کرد زیرا منابع متعدد نشان دادند که سیاست اخطار شرکت در واقع طراحی شده است به نفع شرکت باشد تا محرک تحویل واقعی. DoorDash بعداً پس از واکنش مشتریان مشتری ، سیاست را تغییر داد.

  https://techbord.com شیکاگو اقدامات قانونی را به DoorDash و Grubhub برای کنار گذاشتن شیوه های فریبکار تجاری

  خدمات تحویل غذا در دسترس تعداد زیادی از رستوران های ارائه شده به مصرف کنندگان است که قبلاً به دلیل چالش هایی از جمله سلامت مصرف کننده تا تدارکات و در دسترس بودن صندلی ، قادر به دسترسی به آنها نبوده اند. این خدمات وسیله ای برای مرور منوها ، یافتن اطلاعات تماس و ثبت سفارش برای موارد منو که معمولاً از طریق تحویل در دسترس نیستند ، در اختیار کاربران قرار می دهد. در مقابل هزینه غذا ، هزینه های اعمال شده ، هرگونه راهنمایی و غیره ، رانندگان از خدمات دریافت می کنند و تحویل می دهند.

  مانند بسیاری از شهرهای دیگر ، قرنطینه همه گیر سال 2020 تقریباً مجبور شد نیمی از 7500 رستوران شیکاگو به طور موقت یا در برخی موارد به طور دائم درهای خود را می بندند. این بسته شدن ها با افزایش سفارشات خدمات تحویل غذا در سراسر کشور همزمان است و از بیش از 250 میلیون نفر در سال 2019 به بیش از 800 میلیون نفر در سال 2020 افزایش یافته است. شکایت های اخیر علیه DoorDash و Grubhub به مسائل دیرینه مرتبط با این خدمات اشاره دارد و قصد دارند نمایشگاه را ترویج کنند. تبلیغات ، شیوه های تجاری صادقانه و هزینه ها و هزینه های شفاف تر برای مصرف کنندگان.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری