خبر

 • تک بورد - شکایت کیم کارداشیان و فلوید می ودر به دلیل ترویج یک طرح ادعایی پمپ و تخلیه ارزهای دیجیتال

  شکایت کیم کارداشیان و فلوید می ودر به دلیل ترویج یک طرح ادعایی پمپ و تخلیه ارزهای دیجیتال


  10 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گروهی از سرمایه گذاران علیه کیم کارداشیان، فلوید می ودر و ستاره بسکتبال پل پیرس به دلیل تبلیغ ارز دیجیتال EthereumMax شکایت کرده اند. افراد مشهور متهم به اظهارات نادرست یا گمراه کننده در مورد سکه "از طریق تبلیغات رسانه های اجتماعی و سایر فعالیت های تبلیغاتی" هستند.

  EthereumMax که هیچ ارتباطی با اتریوم ندارد، در اوایل سال 2021 هنگامی که قیمت اولیه معاملاتی آن 0.00000006 دلار (در 16 می) بیش از 1000 درصد در تاریخ 29 می جهش کرد، قیمت خود را به شدت افزایش داد. افزایش ارزش پس از استفاده از آن برای خرید بلیت مسابقه بوکس نمایشگاه Mayweather/Logan Paul - می ودر همچنین در طول مبارزه یک تبلیغ URL EthereumMax را روی شورت خود استفاده کرد - و پیرس در مورد کریپتو توییت کرد.

  یکی دیگر از مشارکت کنندگان مهم در تبلیغ آن کارداشیان بود که از طریق Stories درباره EthereumMax برای 278 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود پست گذاشت. در حالی که اینفلوئنسر یک سلب مسئولیت کوچک اضافه کرد و اشاره کرد که این یک تبلیغ پولی است، او در این پست ادعا کرد که در مورد سکه از دوستانش شنیده است و به نظر شبیه یک تبلیغ نیست. با توجه به Morning Consult، 19 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی که در مورد پست کارداشیان شنیده اند، در EthereumMax سرمایه گذاری کرده اند.

  https://techbord .com کیم <b>کارداشیان</b> و <b>فلوید</b> می ودر به <b>دلیل</b> <b>ترویج</b> طرح <b>ادعایی</b> پمپ و <b>تخلیه</b> کریپتو <b>شکایت</b> کردند

  قیمت EthereumMax در سال گذشته

  اما قیمت EthereumMax 98٪ کاهش یافت یک روز پس از پست کارداشیان و به کاهش شدید خود ادامه داد و در نهایت به زیر ارزش اولیه خود رسید. گفته می‌شود که سازندگان سکه توکن‌های خود را قبل از سقوط فروخته‌اند، همانطور که آدرس کیف پولشان نشان می‌دهد، در این فرآیند پول زیادی به دست آورده و سرمایه‌گذاران را مجبور به نگه داشتن رمزنگاری تقریباً بی‌ارزش کرده است.

  هم افراد مشهور و هم سازندگان EthereumMax. به عنوان متهم در دعوای ثبت شده در نیویورک ذکر شده اند. شاکیان به‌عنوان افرادی که بین 14 می 2021 تا 27 ژوئن 2021 روی این سکه سرمایه‌گذاری کرده‌اند و در نتیجه مسیر سکه آسیب دیده‌اند، فهرست می‌شوند.

  کلاهبرداری‌های Crypto Pump and Dump، به ویژه آنهایی که در آن‌ها انجام می‌شود. اینفلوئنسرها/ سلبریتی ها سکه را تبلیغ می کنند، چیز جدیدی نیستند، و این اولین باری نیست که می ودر درگیر یک بحث تبلیغاتی کریپتو می شود. هم بوکسور و هم دی جی خالد در سال 2018 به دلیل افشا نکردن اینکه برای تبلیغ عرضه اولیه سکه (ICO) پرداخت شده اند، با جریمه های هنگفت SEC مواجه شدند.

  h/t: Gizmodo


  تگ ها:

  شکایت , کارداشیان , فلوید , دلیل , ترویج , ادعایی , تخلیه , ارزهای , دیجیتال


خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری